Кауфланд - тема 52

  • 58 952
  • 767
# 240
Еvhen, значи наистина е била тази цената, благодаря. Може би са замествали изчерпаните количества от промоционалното масло Саяна. 🙂
Cecinka, полезно ми беше. А какво е мърчандайзер? 🙂
Виж целия пост
# 241
Оуу ами ще се опитам да обесня.
Наемат ни външни фирми, например Нестле, Престиж, Д- р Йоткер. Ние им подреждаме стоката в магазините по най добрия начин за тях. Отговаряме за наличности до колкото е възможно, правим допълнителни излагания, подреждаме стилажи. Следим и срока на годност. И такива работи
Виж целия пост
# 242
Лично за себе си успях да разгадая цената на маслото Вълчев-на намаленото пише пергамент.
Някой помни ли редовната цена на соковарката? Според мен и за обикновена тенджера да се ползва-цената е доста добра
Скрит текст:


Виж целия пост
# 243
Някой помни ли редовната цена на соковарката? Според мен и за обикновена тенджера да се ползва-цената е доста добра
Скрит текст:



Виж целия пост
# 244
За почитателите на вино Нелсън Клифс вече го има и в К, совиньон блан бяло и розе. Simple Smile
Виж целия пост
# 245
Кой прах е по-добре да взема - двата броя Ариел или Первол, говоря за течния?
Виж целия пост
# 246
Зависи за какво ти трябва. Ако ти трябва за деликатни дрехи (вълнени, плетени, фини) – Первол, ако ти трябва за общо пране (бельо, чаршафи, кърпи, блузи, панталони от памук и синтетика) – Ариел.
Виж целия пост
# 247
Аз Первол не бих взела.
Но и за бяло не ползвам течен Ариел, а прах.
Виж целия пост
# 248
Тази вечер купих ето такъв моп "за баня и плочки" за 2,70 лв, отделно взех и комплект от 2 броя подложки по 1,50 лв. От етикета обаче оставам с впечатление, че е имало и дръжка?! Някой помни ли кога са ги пускали и на каква цена? Очевидно съм ги купила намалени, въпреки че не бяха с оранжев етикет и вярно, малки са като размер, ама едва ли са стрували на редовна цена само 2,70 и 1,50...🤔


И друг въпрос, колко често пускат мопове с гъба която се закрепва с ролки? От тяхната марка К-класик имам предвид. Яд ме е, че не взехме миналата или по-миналата седмица. Имаше само сини, а аз предпочитам ментов цвят...Резервни гъби откъде купувате (ролкови)?
Виж целия пост
# 249
Долче, виждала съм при намалените неща само подложки, цена с намалението около 3-4лв. за двата броя. Дръжки за всички подобни пособия мисля че се купуват отделно, сглобени не съм засичала.
Виж целия пост
# 250
Дени, мерси. За дръжката- защо иначе пише "телескопична дръжка до 130 см" в описанието на артикула? Аз съм виждала някои мопове да си ги продават и с дръжката. Предполагам, че този комплект е бил пропорционално по-скъп спрямо комплекта от 2 подложки...Другият вариант е да са объркали описанието, но ми се струва по-малко вероятно.🤔
Виж целия пост
# 251
Долче, следващия път като отида, ще огледам на щанда с моповете-заинтригува ме.
Виж целия пост
# 252
При нас стояха в "кошовете" при другите промо неща, не на щанда, където са моповете от редовен асортимент...Вероятно нямаше да им обърна особено внимание, ако не бях видяла интригуващата цена 1,50 лв (бял етикет) за двете подложки 😃 Комплектът, който трябва да е бил и с дръжка, изобщо нямаше цена, на сканиращото устройство я проверих. 🙂 Ако имаше и други бройки от него, щеше да е ясно включена ли е дръжката, не е ли...
Скрит текст:
Днес се "боричках" с едни реки конденз по кухненските прозорци (тази зима за първи път е чак такова "чудо") и това също допринесе да се заглеждам по подобни, добре попиващи, артикули. ☺ Докато чакам лидълския уред за прозорци, ще действам с това мопче и подложки; пък и за банята ще влязат в употреба.
П. С. В описанието пише "пластмаса, метал, полиестер". Металът трябва да е в дръжката, защото по наличните части няма метал. 🙂 Май ще купувам отделно някаква подходяща дръжка, да не се налага постоянно да взимам от другия моп. 😃
Виж целия пост
# 253
Момичета при нас ще отварят Кауфланд..
Има парочистачка Ayko...пишеше мисля 10 в 1 или нещо подобно...
На смешна цена от около 59 лв. Или 49🤔
Добра ли е...заслужава ли си...
Виж целия пост
# 254
Някой да е срещал книгата на Лилия Старева по филиалите (за София става дума)? Не че не мога да я поръчам онлайн от издателството или друга онлайн книжарница, ама взех, че си я поисках за коледен подарък и майка ми не успява да я открие по филиалите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия