💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 14 (28.11. - 05.12.2021)

  • 94 143
  • 2 185
# 1 935
Хайде на обрата. 😜
Виж целия пост
# 1 936
Браво на Паулина!
Виж целия пост
# 1 937
Определено е невероятна Паулина,  а бягането и ми е любимо 😂
Виж целия пост
# 1 938
Ако Поли не беше скочила за лудо на предния курс май щеше да бие Симеон.

Андрей е много зле на дракона. А вече е играл тази игра с този проклет дракон.
Виж целия пост
# 1 939
Каквото и да си говорим една жена няма как да е равностойна в игра с мъж, освен ако не държи кубче, подрежда чашки и т.н. Така че или не трябва да участват жени, или трябва да имат отделни игри, изберете си…
Някои хора се объркаха за какво равноправие на полове става дума Joy Ама нейсе!   Ако им позволят ще сложат еднаква верига и на мъжете, и на жените.... Rolling Eyes
Не така, де... явно има и жени, които носят тежките торби от пазара и куфарите към морето, докато мъжете им си подскачат подсвирквайки си... Блазе на тез мъже...   Joy
Явно да, не го казвам аз, а по-нагоре мернах такова искрено мнение, че убили всичко, за което се борило равноправието между половете, затова коментирам, че това равноправие не е като онова равноправие ...
Виж целия пост
# 1 940
Браво на Поли. Представя се за човек който не спортува великолепно. Представяте ли си Мани на този финал?
Ама тя в тази игра изглежда като Мани. Не ѝ направиха услуга като я добутаха дотук. Просто изглежда нелепо на арената.
"Няма никаква разлика между Паулина, Симеон и Андрей!"
Димо, опомни се! Dizzy Face
Виж целия пост
# 1 941
Добро представяне на Паулина. Не очаквах да издържи толкова.
Виж целия пост
# 1 942
Ако Поли не беше скочила за лудо на предния курс май щеше да бие Симеон.

Андрей е много зле на дракона. А вече е играл тази игра с този проклет дракон.

да де, ама този конкретен дракон може да е с други вътрешни центрове/магнитни  Joy
Виж целия пост
# 1 943
Тоя дракон ще му разкаже играта на Андрей. Тук ще го надиграе хладнокръвието на Симеон,  много се изнерви Андрей вече.
Виж целия пост
# 1 944
И Симеон се бори много, но не издържа ня това трасе
Не съм съгласна, че Андрей не плува добре. Просто е избрал най-бавният стил

Aндрей плува МНОГО добре, не се лъжете по това, че не размахва бързо ръце. Вижте кадрите от горе какво плъзгане и ефективност от всеки замах има. Това предполагам го е научил от ските, защото и там ако само крачиш бързо, а не плъзгаш си аут.
Виж целия пост
# 1 945
Искаше ми се Поли да продължи, жалко, че отпадна за малко
Виж целия пост
# 1 946
Това топче ме нерви,дали няма да преобърне играта?
Виж целия пост
# 1 947
Симеон е по-ловък с подобни джаджи, ама е каталясал, а когато човек е уморен няма как и самите действия с ръцете да са координирани. Но поне пак стана интересно.
Не го очаквах, Андрей имаше над 7 минути преднина, ако не и към 10 минути, това е много.
Виж целия пост
# 1 948
Каквото и да си говорим една жена няма как да е равностойна в игра с мъж, освен ако не държи кубче, подрежда чашки и т.н. Така че или не трябва да участват жени, или трябва да имат отделни игри, изберете си…
Някои хора се объркаха за какво равноправие на полове става дума Joy Ама нейсе!   Ако им позволят ще сложат еднаква верига и на мъжете, и на жените.... Rolling Eyes
Не така, де... явно има и жени, които носят тежките торби от пазара и куфарите към морето, докато мъжете им си подскачат подсвирквайки си... Блазе на тез мъже...   Joy
Явно да, не го казвам аз, а по-нагоре мернах такова искрено мнение, че убили всичко, за което се борило равноправието между половете, затова коментирам, че това равноправие не е като онова равноправие ...
И аз го видях и завидях на нейния свободен от тежести мъж! Joy
Виж целия пост
# 1 949
Паулина ако беше 10 кила по-слабичка щеше да го отвее Симеон
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия