💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 14 (28.11. - 05.12.2021)

  • 94 143
  • 2 185
# 1 950
Но и Симеон играе добре.
Виж целия пост
# 1 951
Може пък и да има обрат
Виж целия пост
# 1 952
Много дълга шия има този дракон. 🙄🤣
Виж целия пост
# 1 953
Браво на Поли. Представя се за човек който не спортува великолепно. Представяте ли си Мани на този финал?
Ама тя в тази игра изглежда като Мани. Не ѝ направиха услуга като я добутаха дотук. Просто изглежда нелепо на арената.
"Няма никаква разлика между Паулина, Симеон и Андрей!"
Димо, опомни се! Dizzy Face

Не съм съгласна. Тя плува по-добре от Симеон и ако не беше пропуснала 1 ключ можеше и да спечели. Как може да се сравнява Мани с Поли? Мани нито може да плува, нито да мине по халките (стълбата). Дори не споменавам останалите компоненти.
Виж целия пост
# 1 954
Паулина, ако не беше пропуснала да си вземе ключ и да се налага отново да се качва на понтона, направо го беше отвяла Симеон. Трътлеста, мека, но му диша във врата. Факт, че трябваше отдавна да отпадне и няма грам място на финал, но пък поне не се влачи с 10 минути след втория. Евала за което.
Кеф ми е всеки път, когато топчето на Андрей падне.
Виж целия пост
# 1 955
След като Симеон не е на сбирката на участниците, явно е загубил...
Аз лично го предпочитам пред Андрей, без да ми е бил фаворит. А аз искам да гледам Алекс в тази битка. Щеше да е зрелищно.
Виж целия пост
# 1 956
Браво на Поли! Изненадата на вечерта за мен, че беше толкова близо до Симеон!
Виж целия пост
# 1 957
Алекс би бил чудесен за гледане във всяка битка.

А Симеон никога не ходи на тези сбирки.
Виж целия пост
# 1 958
12 минути преднина е имал Андрей и ги загуби. Това е по-смешно от 9те минути преднина за Рабухчиев. Ясно е, че печели, но не заслужава. 12 минути са това.
Виж целия пост
# 1 959
Аз се уморих. Докато ги гледам.
От Димо ме заболяха ушите и очите.
Какъв обрат!?
Най-слабият сезон.
Да свършва по-бързо.
Виж целия пост
# 1 960
На Симеон дракона е много ярко зелено. Чак ме заболя главата
Виж целия пост
# 1 961
Разгеле, бе, Андро!
Виж целия пост
# 1 962
Ако Паулина беше изпреварила Симеон, щеше да отвее Андрей на дракона.
Виж целия пост
# 1 963
Ако Паулина беше изпреварила Симеон, щеше да отвее Андрей на дракона.
Ако на елиминацията с Мартин играта беше честна, Паулина нямаше да е тук.
Виж целия пост
# 1 964
Ако Паулина беше изпреварила Симеон, щеше да отвее Андрей на дракона.

А на чука ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия