💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 14 (28.11. - 05.12.2021)

  • 94 142
  • 2 185
# 165
Горкия Неделчо. 😜 😂
Виж целия пост
# 166
Почти като тържество за завършване на учебната година на 15.юни.
Получи им се смешката, когато всички потупваха Симеон по гърба (аз също повярвах, че за него говорят) и Ралица изкрещя "Паулина". Trollface Trollface Прекрасна метафора за цялото предаване. Ако Мани беше стиганала до тук, щеше да има пвоече индивидуални победи, та си представете тогава, кого трябваше да обявят за непобедим.
Виж целия пост
# 167
Проспах началото ....и сега мигам на парцали и ви чета. Ще гледам запис.Joy

Само със статистики ли си запълват ефира?
Виж целия пост
# 168
Толкова ли няма нови игри!
Виж целия пост
# 169
Айде Стратимир не поздрави Ралка и Димчо.Sweat Smile До тук беше отиде им в черния списък Sob
Виж целия пост
# 170
Докога ще повтарят игри? Сценарийна импотентност отново.
Виж целия пост
# 171
Хайде, игра за Паулина. 😜 😂
Виж целия пост
# 172
С толкова препятствия... само Мани щеше да се справи!! Grinning
Виж целия пост
# 173
Хайде, игра за Паулина. 😜 😂
А не трябва ли да е за балансираната Елизабет?
Виж целия пост
# 174
Само със статистики ли си запълват ефира?
Трябваше да им раздадат новите кърпи за глави.Smile Казаха вече и условието на играта.
Виж целия пост
# 175
Ехаа, как я няма Мани да им покаже на тез пърдюхи как се редят тухличкте.
Виж целия пост
# 176
Ехаа, как я няма Мани да им покаже на тези пърдюхи как се редят тези тухлички.
Как я няма, за да я обявят за човека с най-много победи. Просто не искат да погледнат собствения си провал в очите.
Виж целия пост
# 177
Доколкото разбрах игрите ще приключат в Петък, та си мисля, дали да не се върна поне финала да гледам. Но пък като знам кои са останали, нещо съвсем не ми се връща. Нещо като Хамлет - да бъде или да не бъде.
Всеки си има предпочитания и също така антипатии към някои от играчите. Моите уважения към всеки. Всеки има право на това. Не ми харесва това, как  за някои от съфорумците едва ли не най-важно е да убедят останалите, че те са прави и останалите грешат. Не ме питайте кои са, лесно можете да се върнете и да прочетет постовете.
Не мога да харесам Симеон, с неговия дребен селски тарикатлък и неспортсменско поведение, не мога да харесам Рабухчиев, не ми е приятен и това си е. Може да е свестно момчето, но както се казва не е от моята порода... Не са ми приятни и Андрей, Елизабет, Борис също с неговото мишкуване, Неделчо с неговите "стратегии". Не харесвах Паулина, идеше ми да я удуша ако мога докато гледах. Но четейки тук май започвам да си променям мнението. За Стратимир също. Е, тук превес имат и коментарите на половинката. Никой не е достоен за победител от останалите, но няма начин, все някой ще трябва да е. И за мой потрес установявам, че единствено що годе поносими са Паулина и Стратимир. В комплект с Моли и Доли...
Виж целия пост
# 178
Лошото е, че 30 минути минаха.
А има още 2 рекламни блока.
Не мисля, че ще стигне време за елиминационния дуел. Поне да дадат съвета.
Виж целия пост
# 179
Церемонията по връчване на пищималчетата беше пълен смях. Като целия сезон!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия