Магазин Sinsay - тема 2

  • 52 622
  • 745
# 540
А това палто има ли го някой? Ако може и реални снимки и как е на размери ?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 541
Някой с мнение за тези дамски якета
https://www.sinsay.com/bg/bg/1430f-82x/kurtka-k-si
Уголемени, умалени, точен размер, как се държат след пране (събира ли се ватата на топки?
И аз се интересувам как са като размер и качество?
Виж целия пост
# 542
Някой с мнение за тези дамски якета
https://www.sinsay.com/bg/bg/1430f-82x/kurtka-k-si
Уголемени, умалени, точен размер, как се държат след пране (събира ли се ватата на топки?
И аз се интересувам как са като размер и качество?
Имам същото късо, това съм го мерила в мола. Според мен си отговарят точно на размера.
Това е тънко яке. Нося го пролет и есен.
Виж целия пост
# 543
На последната ми нова регистрация пишеше, че кода важи само за "новата колекция"... Която и да е тя, втора поръчка на абсолютно нищо не ми лови
Виж целия пост
# 544
На мен така последния код от нова регистрация не ми ловеше почти нищо и след около 2/3 седмици изведнъж хвана всички дрешки, които ми бяха в количката, с изключение на вече намалените.
Виж целия пост
# 545
Някой поръчвал спално бельо? Доволни или не, че като чета да се пере на 30° и ме вярвам да е 100% памук.
Виж целия пост
# 546
Някой поръчвал спално бельо? Доволни или не, че като чета да се пере на 30° и ме вярвам да е 100% памук.

Аз имам това, но ми се струва доста грубо на допир, за сега няма да повторя. Определено не е като на снимката нежно.
 https://www.sinsay.com/bg/bg/1079g-39x/posciel-3e-si
Виж целия пост
# 547
Някой има ли идея? Поръчвал ли си е ? Стават ли за дома.. като цена са ок?
Виж целия пост
# 548
Някой да е поръчвал от табуретките? Може ли да сподели мнение? Удобни ли са? Като цена са ок? Също и кълъфки за възглавници
Виж целия пост
# 549
Някой поръчвал ли е от тези пижами? Не мога да разбера цената за един или три броя е? На едната разцвета е упоменато 3 бр, но на другите не е.
Виж целия пост
# 550
Здравейте,някой поръчвал ли е кожено яке.Отговарят ли си на размера.Понеже се колебая между Л и ХЛ.Отговарят ли си на размера или са умалени.  https://www.sinsay.com/bg/bg/2962g-slv/kurtka-k-si?algolia_query … 02d04217af338db7e
Виж целия пост
# 551
И аз заглеждам тези кожени якета.. Ако някой си е купувал може ли да сподели как е самата кожа.. много ли пролича на найлон?

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 552
За колко време възстановяват плащания при върнати поръчки?
Виж целия пост
# 553
Аз имам това, но ми се струва доста грубо на допир, за сега няма да повторя. Определено не е като на снимката нежно.
 https://www.sinsay.com/bg/bg/1079g-39x/posciel-3e-si
[/quote]
И аз си поръчах почти същото, но и на мен ми се вижда грубичко. Калъфките за възглавници са огромни.
Виж целия пост
# 554
И аз заглеждам тези кожени якета.. Ако някой си е купувал може ли да сподели как е самата кожа.. много ли пролича на найлон?

Благодаря предварително!

Доста прилично изглежда всъщност. Отговарят на номерата, имам С трета година и е ок.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия