Изпитани сайтове за парфюми - декември 2021

  • 98 983
  • 1 092
# 720
Виж целия пост
# 721
Предполагам важи и за поръчки по телефона
Виж целия пост
# 722
Виж целия пост
# 723
Опитвам се да генерирам код за 5 % за Нотино, но не успявам...премахнаха ли ги или аз не правя нещо както трябва?
Виж целия пост
# 724
Както казваха едно време unterdenlinden и myako от бюфетните разпродажби във skins.nl Simple Smile

за феновете на  MEMO 3x10ml :



и MFK  35ml:



и Byredo 50ml:

Виж целия пост
# 725
Доста се увлякох днес в skins.nl, за съжаление жасмина на ex Nihilo свърши, но си взех неща на MFK, Nasomato, Widian и Sweet Morphine Ex Nihilo. Разбих ги на две поръчки и имаше по 7 мл подарък POL и 5 ml  екстракт бакара на MFK. Да напомня, че офертите са видими само за регистрирани: https://www.skins.nl/en/archives/
Виж целия пост
# 726
Ето ми и скромната поръчка от Делириум.
Виж целия пост
# 727
Доста се увлякох днес в skins.nl, за съжаление жасмина на ex Nihilo свърши, но си взех неща на MFK, Nasomato, Widian и Sweet Morphine Ex Nihilo. Разбих ги на две поръчки и имаше по 7 мл подарък POL и 5 ml  екстракт бакара на MFK. Да напомня, че офертите са видими само за регистрирани: https://www.skins.nl/en/archives/
здравей, на кой етап излизат подаръците ? Добавих два продукта и нямам подаръци Sad
Виж целия пост
# 728
Извинявайте че досаждам и си повтарям въпроса, но може ли да ми кажете този сайт надежден ли беше?
Защото го няма на първа страница, а харесах нещо и искам да поръчам. Благодаря предварително 👍
Виж целия пост
# 729
Извинявайте че досаждам и си повтарям въпроса, но може ли да ми кажете този сайт надежден ли беше?
Защото го няма на първа страница, а харесах нещо и искам да поръчам. Благодаря предварително 👍

На мен не ми изглежда ОК. Виждам, че има телефон - позвънете им и преценете.
Виж целия пост
# 730
Докъде пазарувате от skins.nl - директно до България или до превозвач в Германия примерно?
Виж целия пост
# 731
Докъде пазарувате от skins.nl - директно до България или до превозвач в Германия примерно?

Виж целия пост
# 732
Да, това го видях, но може да не направя 150 евро и затова питах, дали някой е пробвал до превозвач.
Виж целия пост
# 733
Както казваха едно време unterdenlinden и myako от бюфетните разпродажби във skins.nl Simple Smile
Скрит текст:
за феновете на  MEMO 3x10ml :



и MFK  35ml:



и Byredo 50ml:


Milen, къде излизат тези цени. Нещо не се ориентирам в сайта. Гледам, гледам и не виждам намаления. Специална секция за намалени продукти ли има? Или отстъпката се добавя като сложиш в кошницата? Как стават тези красоти?
Виж целия пост
# 734
Milen, къде излизат тези цени. Нещо не се ориентирам в сайта. Гледам, гледам и не виждам намаления. Специална секция за намалени продукти ли има? Или отстъпката се добавя като сложиш в кошницата? Как стават тези красоти?

Трябва да си регистрирана и да си влязла в профил и после тук :

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия