Звездни компромати - Декември'21

  • 302 501
  • 3 076
# 525
Да се чуди човек как поне веднъж са избрали наистина хубаво момиче за такъв конкурс.
Красива е.
Не знаех, че онази Радинела е била и адреналинка в Господари на ефира. Участва в Шоуто на Рачков. Най-безумна беше от всички момичета.
Виж целия пост
# 526
Елена освен, че е красавица, има и много приятно излъчване, не като на някоя надута инфлуенЦърка с 20k последователи.

Радинела в "Господарите" си беше най-нормално момиче, после не знам какво стана с нея, но си тури тия неадекватно големи джукилища. Когато нашумя покрай конкурса не можех да повярвам, че е същото момиче. Ей така я помня аз:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 527
И аз я помня от Господарите. Беше симпатяга. После изтреще.
Виж целия пост
# 528
Хубава е! Кат се сетя за онова недоразумение Чаушева Радинела ли беше, тази е ангел направо!
Красиво е момичето.
Разгледах всичките 80 участничките, къде ли ги гледах, да сложа линк, ако на някой му е интересно.
 Повечето са красавици, особено латинките.  Единствено мис Бахрейн, май беше, изглеждаше, като някои от показаните в темата "героини" издути устни и всички останали екстри.
Виж целия пост
# 529
Хубава е Елена, дано спечели.
Радинела е симпатично момиче, но чак Мис България...
Виж целия пост
# 530
Елена освен, че е красавица, има и много приятно излъчване, не като на някоя надута инфлуенЦърка с 20k последователи.

Радинела в "Господарите" си беше най-нормално момиче, после не знам какво стана с нея, но си тури тия неадекватно големи джукилища. Когато нашумя покрай конкурса не можех да повярвам, че е същото момиче. Ей така я помня аз:
Скрит текст:

Вместо устни, да си беше пипнала леко носа, ако токова е искала да се променя.
Виж целия пост
# 531
Най-после една красива мис!
Страхотно е детето!
Виж целия пост
# 532
Мен много ме разочарова новият албум на Адел. Всичките песни си приличат, ужасно скучни са и едвам се търпят. Мисля, че Адел вече няма да повтори предишния си успех, така че добре се ориентирала да стои в ЛА и да стане по-скоро част от шоубизнеса щ, защото тя каквото е имала да даде, за да стане звезда, го е дала.
Еее, много бързо я отписа Адел. И аз мисля песните й са еднотипни от последния албум, но не мисля, че е дала всичко, което може да даде. То каква звездна кариера е само с 3 албума? Някакси ми стои несериозно това в сравнение със звезди като Бейонсе, Риана, Майкъл Джексън. Има още да се потруди Адел докато им стигне ранга.

В тази връзка исках да ви питам нещо. Дрейк с последния му албум Certified Lover Boy бил оглавил класацията на Билборд с 9 от 10 хита в топ 10 и е подобрил рекорда на Майкъл Джексън, който е имал 7 от 10 с "Трилър". И медиите са се разписали дали Дрейк бил новият Майкъл Джексън, дали бил на неговото ниво и тн? Много хора казват, че това било нелепо сравнение. Вие какво мислите? Аз от Дрейк освен тук там някой хит не съм видяла кой знае какъв огромен талант, той не може да танцува и не си пише сам песните. И като влияние не мога да ги сравня, не мисля, че Дрейк го знаят по целия свят дори в страни от 3тия свят както е с Майкъл. Мисля, че Дрейк има още доста хляб да изяде докато стигне нивото и успехите на М.ДЖ.
Виж целия пост
# 533
Дейли Мейл Австралия са отделили време за статия (с видео) за Бургаското Барби... В потрес съм! Flushed
Натиснах линка и всъщност води към Дейли UK....
Виж целия пост
# 534
И в немските и австрийските медии постоянно я публикуват това псевдо барби. Явно набира популярност.
Виж целия пост
# 535
В uk  коментарите във фб под статиите за нея са по скоро позитивни,  her body her choice,  щом се харесвала и т.н
Виж целия пост
# 536
Няма ли кой да помогне на това момиче? Frowning1
Виж целия пост
# 537
Галена имаше навремето апартамент в блока, където и ние в София (не живея там от доста години и не знам дали го пази и ползва този имот). Беше много хубаво момиче, красива и много добре облечена.
Виж целия пост
# 538
Адел не я харесвам ...1-2 песни да са ми по-хубави, другите са безразлични. Сравняваха я навремето с Ейми Уайнхаус, което за ен беше абсурдни. Ейми беше с невероятен глас, гений...за жалост други неща и куцаха и си отиде.
Голямо мрънкане е мрънкала Адел, помня преди години имаше някаква кампания за подкрепа на кърменето. Адел се беше изцепила нещо абсурдно. Явно никой не трябва да кърми и да му се помага, защото на нея не и се било получило.
И сега ми е неприятна, пробвах една песен да и слушам и спрях след 30 секунди.

А Дрейк е забавен, вкъщи го слушаме понякога, но и там сравнението яко куца. Няма как да е като Майкъл Джексън, ще ме извинява. А аз дори не съм от големите фенове на Майкъл.
Виж целия пост
# 539
Двама популярни задокенски левента.
Скрит текст:
Пиърс Броснан
Скрит текст:
И съпругата му, която е отслабнала - https://m.dir.bg/life/zvezdi/kak-saprugata-na-piars-brosnan-svali-55-kg
Броснан остана един от малкото нормални мъже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия