Лидл 158 - Декемврийска с коледни вълнения

  • 128 697
  • 2 440
# 1 080
Кантучините са доста твърди, но идеята им е да се топят в нещо (кафе, мляко…), тогава омекват.
Виж целия пост
# 1 081
Сегашното изчезна, а снощи го гледах, там си беше, отчиташе плащанията. Ще се яви, сигурно иска обновяване.
Виж целия пост
# 1 082
Кантучините са доста твърди, но идеята им е да се топят в нещо (кафе, мляко…), тогава омекват.
даа, точно затова ми харесват. супер са за чай и кафе. ама заради палмата ги избягвам.
Виж целия пост
# 1 083
На мен не само заради съдържанието, на вкус не ми допаднаха. Преди още повече време имаше в италианска седмица едни, бях взела и ми харесаха, затова реших после от и тези от купона да пробвам, но никак не приличаха на другите.
Виж целия пост
# 1 084
Тъкмо се каня утре да купя от тези кантучини, да пробвам. И с бадем ли не стават?
Виж целия пост
# 1 085
Нямам “оферти”. Защо така? При вас има ли или при мен има технически проблем.
Иначе персонални купони не получавам всяка седмица. Сега имам за пица. Миналата седмица нямах.

Виж целия пост
# 1 086
Ние пък харесваме кантучините. Не гледам състав, а само на вкус. Наистина са малко твърди, но ако се топят, са добре. Дори като че ли тези с бадем повече ми харесват.
И аз имам персонални купони за пилешки бонфилета и пици.
Офертите се зареждат в приложението.
Виж целия пост
# 1 087
От ПА кантучините само с шоколад опитах, тук е до лични вкусови предпочитания и изказах лично мнение, на мен не ми допаднаха, на други- може много да се харесат и да са любими.
В оферти на Лидл + ми се зареждат предложения. Вижте да не е заради конкретен филиал, сменете и пробвайте с друг 😉.
Виж целия пост
# 1 088
Не съм чела дали е обсъждано моля да ми отговорите, че не можах да прочета - след като се попълни писмото до Дядо Коледа къде се пуска?
Пишеше го в съобщението на приложението но аз изтеглих писмото от сайта на компютър и там нямаше обяснения а после беше изчезнало от приложението. Има ли някъде кутия където да се пускат писма в Лидл? Simple Smile
Виж целия пост
# 1 089
Никога досега не съм имала "избран купон". Не знам от какво зависи този купон. От 2 седмици не съм пазарувала в Лидл. Пазарувала съм за над 100лв. и за 10лв.
Виж целия пост
# 1 090
Аз имам два талона за пици на половин цена за новия магазин до Константин Величков. След драмата с кашкавала, а и не ядем пици, ако някой не се е сдобил и го иска- хартиен е, но ще се уговорим. Раздават ги спокойно, но дали има пици не зная.
Виж целия пост
# 1 091
Аз понякога разтапям на слаб котлон с малко прясно мляко и с бъркане. Не обичам водна баня да ползвам. Пипкаво ми е. Нямам микровълнова
Не че нещо, но е по-добре да се загрее млякото/сметаната до точка на кипене и да се залеят начупените шок. блокчета, така става плътен и хубав, ама как го ядете този кувертюр не ми е ясно, ама той не е хубав на вкус, един такъв..никакъв, но то си е до вкус. Имам МW,  но там не го топя за да не го изгоря.
Виж целия пост
# 1 092
В Лидл дали предлагат сега, тази седмица, българско олио на добра цена?!
Виж целия пост
# 1 093
В микровълнова обикновено темперирам кувертюра - слагам 2/3 от количеството и пускам на кратки интервали, за да следя и разбърквам. Когато се разтопи, изсипвам останалата 1/3 и бъркам докато стане еднородна сместа - безотказен е този метод. А че е вкусен - вкусен е и сме болшинство тези, дето го харесваме Wink
Виж целия пост
# 1 094
В микровълнова обикновено темперирам кувертюра - слагам 2/3 от количеството и пускам на кратки интервали, за да следя и разбърквам. Когато се разтопи, изсипвам останалата 1/3 и бъркам докато стане еднородна сместа - безотказен е този метод. А че е вкусен - вкусен е и сме болшинство тези, дето го харесваме Wink
На мен не ми харесва, ама нищо, а на колко секунди го топиш, благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия