Спам тема(Празнично - декемврийски СПАМ) - от 01.12. до 31.12.21г.

  • 27 423
  • 1 529
# 1 380
С кантара и метъра сме щастливо разделени. Grinning
Обичам се и дебела Wink.
Виж целия пост
# 1 381
Лека ви нощ!
Виж целия пост
# 1 382
Начиии, цял ден миграция от място за хибернация, до мястото на кореновата ми система. И съм в нещо като Рай... Децата обгрижени, приятна компания, греяна ракийка с туршия и домашно винце с друсан кебап, ама в зелеви листа... Тулумбички! Пак ще го напиша - ТУЛУМБИЧКИ!!! Цяла тава. Онли фор мииииии! Smiley Кантарът днес помоли единият да слезе, но се надявам, като сменим батериите, да се оправи Grin
Виж целия пост
# 1 383
Добро утро!
Отивам в лидл, а после на бач:)
Приятен ден!
Виж целия пост
# 1 384
Добро утро!
Отивам в лидл, а после на бач:)
Приятен ден!
Съчувствам ти.
Аз само утре за 3 часа съм на работа Sunglasses
Виж целия пост
# 1 385
Виж целия пост
# 1 386
До 10 съм отпускарче. Много е вълнуващо. Sunglasses
Добро утро!
Виж целия пост
# 1 387
Пак ще го напиша - ТУЛУМБИЧКИ!!! Цяла тава. Онли фор мииииии!

Лакомията е присъща на бременните Simple Smile
Виж целия пост
# 1 388

Добро да е утрото ви.
Мързела у нас продължава.
Виж целия пост
# 1 389
Опитвам да изляза от зоната си на комфорт, ама май няма да е днес.
Виж целия пост
# 1 390
Пак ще го напиша - ТУЛУМБИЧКИ!!! Цяла тава. Онли фор мииииии!

Лакомията е присъща на бременните Simple Smile
Шшшшшт, тихо!
Виж целия пост
# 1 391
Исе, давай. Казват, че къдет 2 там и 3. Joy
ДД ви от работата. Grinning Първо мих и метох, някак си, между клиентите, а сега блажено ям домашна баничка от баничарница. Grinning Фторо йедене за деня, ногу глад вечи. Grinning Тука повалява.
Виж целия пост
# 1 392
Исе, давай. Казват, че къдет 2 там и 3. Joy
ДД ви от работата. Grinning Първо мих и метох, някак си, между клиентите, а сега блажено ям домашна баничка от баничарница. Grinning Фторо йедене за деня, ногу глад вечи. Grinning Тука повалява.
Пращам ти 2 тогава, докато въображаемото трето стане на 3. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 393
То на чужд г*з и 100 бебета са малко.
Виж целия пост
# 1 394
Никви бебета. Забранила съм да ми правят. Не че не се опитват.
Напук мога ама. Не.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия