Спам тема(Празнично - декемврийски СПАМ) - от 01.12. до 31.12.21г.

  • 27 423
  • 1 529
# 1 365
Тогава не я включвайте хъхъхй
Виж целия пост
# 1 366
И аз Джасте👍
Виж целия пост
# 1 367
Аз съм на работа, ама хоум офис, та поне ще се наспя. Приключих днес със семейните Коледи, получих си подаръците, но нямам сили за повече от книжка днес Blush приемам вече еърфрайър рецепти, ако може да не са с месо, ще търся и форума какво предлага по въпроса.
Реа, благодаря за морето и аз Hug
Дайс, радвам се, тати е майстор колбасар!
Виж целия пост
# 1 368
Норе, ковидни бяхме. Мдаа. Ама мина.
Ей ви малко сняг. Grinning

Виж целия пост
# 1 369
Коледни температури при нас, 22 градуса. Wink
Разходих рошльо, сега е ред на мОсаката. Отдавна не съм правила. Не ми е от любимите храни, та ще си я спестя, за мен и салатата е предостатъчна.
Виж целия пост
# 1 370
Инче, много фит. Kissing Heart
..
Пънчи, на фанта ли си минал. Smile
///
Наиграх се днес. Опитвам да намеря един мини сериал, за да не се абонирам заради него само за HBO.
Виж целия пост
# 1 371
Инче, браво че сте оздравяли! Ама не ти го искам снега, морето по ми хареса Simple Smile
Моите кила май са на ръба на приемливото, ама ще пробвам пак мерене сутрин и без три ката дрехи и в цикъл да видя, зарязала съм кикините упражнения от една седмица, от утре почвам пак.
Виж целия пост
# 1 372
Гледам Злодеида.

Планувам и аз да започна да тренирам отново. Много ми липсва спорта, а у дома изобщо не мога да го правя сама. Нямам воля явно.
Виж целия пост
# 1 373
Норо, Дедо Коледа ти донесе еърфрайър ли?? И аз май искам, ама нямам повече пари за глупости Cry И кой по дяволите се мери с дрехи Joy
Виж целия пост
# 1 374
Напълно съм съгласна, никой. Sunglasses
Виж целия пост
# 1 375
Мен една година ми отне да се сетя да купя батерии за кантара, та за дрехите ли няма да ме домързи Grinning
Дядо ти Коледа, да, това си бях писала в писмото.. само защо са ми взели ХЛ, 4,2 литра машинище, не разбрах, за квартала ли да готвя, какво..
Виж целия пост
# 1 376
Рижава съм от 22 години.
Живея на Златните, тъй, че снимки имам от всякъде!
И аз живея на най-доброто място за световно първенство, но никога не съм ходил. И други подобни обекти.
Направи нещо различно. Подчертай тея очи, предай им характер и не слушай лицемерките.
Виж целия пост
# 1 377
Аз ако нямам батерии на кантара една седмица изпадам в тиха лудост Joy
Виж целия пост
# 1 378
На метърчето не му падат батериите. По сме си близки Grinning
Виж целия пост
# 1 379
Ни метър имам, ни кантар.... ОМГ!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия