Спам тема(Празнично - декемврийски СПАМ) - от 01.12. до 31.12.21г.

  • 27 423
  • 1 529
# 1 335
Честит празник на имениците! Да си носят името със здраве и късмет!
Виж целия пост
# 1 336
Де я Стоянка да почерпи?
Виж целия пост
# 1 337
Сложихме последната инжекция. Туморът вече е на половина. Док каза Отличен резултат. След 4м. контрола. Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 338
О, Дайсче, много се радвам.
Милата ми сладка Дебеланка. Heart

Честит Стефанов ден. Да са Честити имениците. Весел празник на всички, които празнуват днес.

И Добро утро.
Тук е студено, мъгливо и дъждовно.
По някое време мисля да се лакирам, а после ще видим кви ше ги вършим. Grinning
Виж целия пост
# 1 339
Де я Стоянка да почерпи?

скрила саа ...

ина виртуална почерпка с малко съспенс Simple Smile

Виж целия пост
# 1 340
Ай, наздраве. Скъпият иска да ме напие.
Лакирах се аз.
Лягам с книжка, ще ми готвят шкембе Heart Eyes .

И една Дебеланка, която си играе с капки вода от душа
Виж целия пост
# 1 341
Биър Форс Уан - държавнио хвърколет ако Пънчо стани президент некой ден ... работим вече по предизборната кампания Simple Smile
Виж целия пост
# 1 342
Дайс, купила съм ти мега специален коледен лак за нокти Joy
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 343
Хохохо, много е красив!!🥰🥰
Виж целия пост
# 1 344
Честита Коледа, на фсички. Grinning
Почти оздравяхме. Та в тоз дух- живи и здрави бъдете! Grinning
Джасте, за малко да ти метна още 1 кльощава фотка. Grinning Как шти се сърдя, нема начин. Kissing Heart


Виж целия пост
# 1 345
Разядки и соленки готови. Сладките ги провалих вчера с помощ от приятел и бутилка абсент. Сега вали дъжд, залягам с книжка, вие явно празнувате Blush
Пънчи, наздраве
Скрит текст:
Лакът ми е с брутална дъга Hug
Скрит текст:
Инче, какво ви беше?
Виж целия пост
# 1 346

Наздраве ... плющим коктели и бира, нема такава комбинация Simple Smile
Виж целия пост
# 1 347
На 21.12 не можа да са затриеш, та днес втори опит?

Норе, разкош е!! Аз съм на черничко.
Виж целия пост
# 1 348
Аз съм на много тъмно зелено, към черно и разбира се брокатче на едното пръстче.

Извадих днес машината ми за шиене. Имам много долни чаршафи от спални комплекти които не ползвам, защото ползвам чаршафите с ластик, та уших от 2 долни чаршафа 8 броя калъфки за възглавница. Голяма забава. Имам още за някоя скучна вечер Simple Smile
Виж целия пост
# 1 349
Мартини с маслинкИ.
...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия