Спам тема(Празнично - декемврийски СПАМ) - от 01.12. до 31.12.21г.

  • 27 423
  • 1 529
# 1 350
Поскитах, сега да забъркам една млечна салата и ще сядаме на вечеря.
Хубаво време тези дни, 20-тина градуса е.
Виж целия пост
# 1 351
Уф, човек избирам да си топна новите бански в някое море Sob
Дайс, учудих ти се, като те знам каква съм зиморничава. След малко отивам да нахраня Прасчо и компания, та ще го проверя за 10 минути как е това време
Не искам да те дразня, но аз обожавам слънцето и морето. Весели празници на всички.
Виж целия пост
# 1 352
Естествено, че ме дразниш. Чак, от завист, ми се виждаш напълняла Grinning
Виж целия пост
# 1 353
Норче, утешавам се със суджука. Много е вкусен!

Голяма скука ме подгони. И филм не ми се гледа.
Виж целия пост
# 1 354
Естествено, че ме дразниш. Чак, от завист, ми се виждаш напълняла Grinning
Абе не ме върнаха, значи се вписвам в критерия. 🤣🤣🤣Като се върна ще отслабвам.🤗
Виж целия пост
# 1 355
Адиии, идоха ми коремните преси нахалост. Аз се мора да ме земе некой богаташ на яхта, други теглят билет от лотарията.
Виж целия пост
# 1 356
Добро утро!
Виж целия пост
# 1 357
Добър ден, банда!

Аз бех на разходка на Златните. Пускам ви малко фотоси.
Днес морето е зИленУ.

Скрит текст:




Виж целия пост
# 1 358
И ти ли си рижава. Златните сега са грозно място, не че лятото са красиво. Следващия път се разходи в природния парк Златни пясъци. Тишина, аромат на гора, кеф.
Виж целия пост
# 1 359
Рижава съм от 22 години.
Живея на Златните, тъй, че снимки имам от всякъде!
Виж целия пост
# 1 360
Хубавица си Реа, особено очите! 😳
Виж целия пост
# 1 361
Рейче, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes благодаря ти! Тъкмо от малко море имах нужда.
А ти си много красива!
Виж целия пост
# 1 362
Те ви ино рижо пичие Simple Smile

Виж целия пост
# 1 363
Включихте ли си алармите за утре? 🙂
Виж целия пост
# 1 364
Тцъ, аз съм на работа чак на 4-ти.Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия