Въпроси за хемороиди

  • 12 898
  • 17
# 15
Какво мислите за Геларекс
Виж целия пост
# 16
Какво мислите за Геларекс


Пробвайте FitoroiD, като бременна в 9 ти месец се сдобих и аз с тези екстри…измазах света, но ефекта на това мазило е на светлинни години от всичко др. поне за мен. Скъпо е за тубичка 40мл. обаче си заслужава всеки лев.
Виж целия пост
# 17
При хемороиди не ходете в държавни болници! Особенно в Кърджали при ангелов защото ще ви изпише за седми осми път да пиете детралекс 500 на схема докато сте жив.Най е добре да отидете на лазер клиника която роботи със здравна каса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия