"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 56

  • 37 131
  • 727
# 510
Възможно е да е имплантационно кървене. Зависи и какъв е теста, който сте правили. При моята бременност имах имплантационно кървене и НАЙ-бледата черта на тест лента, а на касетъчен тест нямаше черта. По чакайте още ден или два и правете отново със сутришна урина или утре пуснете кръвен, той ще отчете толкова дни след овулация.
Виж целия пост
# 511
Здравейте бременна съм , може би в 5 г. Гърдите ме боляха и бяха напрегнати , но днес изведнъж не ги чувствам толкова болезнени , дори леко по меки са но пак чувствам напрежение но по малко. Нормално ли е това, все си мисля да не ми умре зародишчето
Виж целия пост
# 512
Здравейте момичета, в голяма чуденка съм. От месеци правим опити. Днес е втори ден закъснение при 27 дневен цикъл. До сега уринарните са били напълно отрицателни. От 3 дена имам от бледа до все по-наситена втора черта. Днес пуснах ЧХГ... виждте резултата и вижте теста направен след като излезе въпросния резулатат... даже не е първа урина?!?!? Не знам какво да мисля Sad плаче ми се[img width=450 height=600]//cdn.bg-mamma.com/fEA3/KBEKw.jpg[/img]
Виж целия пост
# 513
Не се вижда снимката.
Виж целия пост
# 514
Определено лентичките изглеждат положителни. Колко време след тях направихте кръвния? Да не би да е някаква грешка или объркани резултати?
Виж целия пост
# 515
Здравейте момичета,
От известно време чета форума, тъй като обмисляхме скоро да започваме с опитите за бебче.
Та този месец се решихме. И вече съм дооста объркана, тъй като не съм много сигурно какво точно ми се случва, въпреки всичко изчетено до момента.
Затова реших да се обърна към вас за мнение. Последната М започна на 20.01 и продължи 6 дена. Цикълът ми е на 28 дена. Овулация не съм засичала, но опитите започнаха активно през ден още след последния ден на М. На 06.01 ми се появи розово зацапване (не мисля, че е от овулация или поне досега не съм имала такова) и температурата ми (телесна) от тогава е между 37.2 и 37.5 (меря я сутрин и вечер). От неделя имам общо неразположение, болки в мускулите, кръста, ниско отпред, като днес може би за първи ден се чувствам по-добре, но все още имам температура 37.2.
Чудех се дали не е вирус, но зацапването и факта, че не ме боли гърло, нямам хрема и подобни ме усъмниха.
Знам, че най-вероятно е рано за такива симптоми, но все пак...
Виж целия пост
# 516
Здравейте момичета,
От известно време чета форума, тъй като обмисляхме скоро да започваме с опитите за бебче.
Та този месец се решихме. И вече съм дооста объркана, тъй като не съм много сигурно какво точно ми се случва, въпреки всичко изчетено до момента.
Затова реших да се обърна към вас за мнение. Последната М започна на 20.01 и продължи 6 дена. Цикълът ми е на 28 дена. Овулация не съм засичала, но опитите започнаха активно през ден още след последния ден на М. На 06.01 ми се появи розово зацапване (не мисля, че е от овулация или поне досега не съм имала такова) и температурата ми (телесна) от тогава е между 37.2 и 37.5 (меря я сутрин и вечер). От неделя имам общо неразположение, болки в мускулите, кръста, ниско отпред, като днес може би за първи ден се чувствам по-добре, но все още имам температура 37.2.
Чудех се дали не е вирус, но зацапването и факта, че не ме боли гърло, нямам хрема и подобни ме усъмниха.
Знам, че най-вероятно е рано за такива симптоми, но все пак...
Имате 9-10 дена до цикъл, няма как да са симптоми на бременност. По описанието аз бих си направила тест за ковид по-скоро.
Виж целия пост
# 517
Най-вероятно са ви объркали кръвната проба.

Здравейте момичета, в голяма чуденка съм. От месеци правим опити. Днес е втори ден закъснение при 27 дневен цикъл. До сега уринарните са били напълно отрицателни. От 3 дена имам от бледа до все по-наситена втора черта. Днес пуснах ЧХГ... виждте резултата и вижте теста направен след като излезе въпросния резулатат... даже не е първа урина?!?!? Не знам какво да мисля Sad плаче ми се[img width=450 height=600]//cdn.bg-mamma.com/fEA3/KBEKw.jpg[/img]
Виж целия пост
# 518
Аз не виждам снимката. Колко е стойността?
Виж целия пост
# 519
Здравейте момичета, в голяма чуденка съм. От месеци правим опити. Днес е втори ден закъснение при 27 дневен цикъл. До сега уринарните са били напълно отрицателни. От 3 дена имам от бледа до все по-наситена втора черта. Днес пуснах ЧХГ... виждте резултата и вижте теста направен след като излезе въпросния резулатат... даже не е първа урина?!?!? Не знам какво да мисля Sad плаче ми се[img width=450 height=600]//cdn.bg-mamma.com/fEA3/KBEKw.jpg[/img]
Лентичката  от снимката е направена следобяд след като излезе кръвния резултат. Защото не можех да повярвам на очите си, същите лентички + един shure check с бледа чертичка имам и от вчера. Обадих се в лабораторията, уж проверили и всичко било наред с изследването.... от какво може да позитивират уринарни тестове, 2 дена закъснение, ПМС е на лице, а кръвен <0,1... ще се гръмна
Виж целия пост
# 520
Според мен са ти объркали резултата и не искат да си признаят. Успех
Виж целия пост
# 521
Здравейте отново, накратко: пробваме отдавна за второ, от м.Юли цикъла ми идва на 25,26 и мн рядко 27дни. Днес ми е 28ми за съжаление не съм Б (2 теста), а от вчера съм със непостоянно зацапване кафяво, което по принцип имам към края на цикъла,а в началото ми розовее,а и преди да почне почва да ме боли кръста,а сега нищо. Точно около ову се разболях и въпреки трите отрицателни, мисля че си е ковид,който все още влача,въпреки че боледуването ми беше леко. Четох, че той често правил такива номера на цикъла и се чудя има ли други като мен , на които точно ковид е разбутал ц.?(който винаги ми е бил редовен и точен, даже и по време на кърменето преди).
Виж целия пост
# 522
Здравейте момичета, в голяма чуденка съм. От месеци правим опити. Днес е втори ден закъснение при 27 дневен цикъл. До сега уринарните са били напълно отрицателни. От 3 дена имам от бледа до все по-наситена втора черта. Днес пуснах ЧХГ... виждте резултата и вижте теста направен след като излезе въпросния резулатат... даже не е първа урина?!?!? Не знам какво да мисля Sad плаче ми се[img width=450 height=600]//cdn.bg-mamma.com/fEA3/KBEKw.jpg[/img]
Аз бих повторила кръвния тест в друга лаборатория.

Възможно е кръвният да излезе положителен, а уринарните отрицателни, но обратното, и то с резултат 0.1, ми се струва направо невероятно. Домашните тестове реагират на ЧХГ над 25!
Виж целия пост
# 523
Здравейте отново, накратко: пробваме отдавна за второ, от м.Юли цикъла ми идва на 25,26 и мн рядко 27дни. Днес ми е 28ми за съжаление не съм Б (2 теста), а от вчера съм със непостоянно зацапване кафяво, което по принцип имам към края на цикъла,а в началото ми розовее,а и преди да почне почва да ме боли кръста,а сега нищо. Точно около ову се разболях и въпреки трите отрицателни, мисля че си е ковид,който все още влача,въпреки че боледуването ми беше леко. Четох, че той често правил такива номера на цикъла и се чудя има ли други като мен , на които точно ковид е разбутал ц.?(който винаги ми е бил редовен и точен, даже и по време на кърменето преди).

Имайте предид, че когато почне да се правят опити цикълът може да се промени. Без тест симптомите са нишо и само си гадаем.

Ви, при бременност може да има лека температура, но към 2-3м, а ти си най-рано 1-2седмица доколкото разбирам. Някъде скоро ти е ов., а не може сега да си бременна.


За ковида. Доста променя цикъла според мен. На мен ми дойде много по-рано от обикновенно след ковид, после си ми дойде нормално. И така. Племеницата ми е 5МЦ в живота и когато излезна положителна на ковид имаше 3-4 дни розово кафяво зацапване, а беше 4 дни след цикъл…
Виж целия пост
# 524
Здравейте. Днес е 11 ден след О (засечена чрез фоликуметрия) и направих тест. Положителен ли е според вас?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия