"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 56

  • 37 131
  • 727
# 525
На мен ми изглежда положителен. Честито!
Виж целия пост
# 526
Лютиче, благодаря! Много се надявам да е положителен и този път да е станало Simple Smile
Виж целия пост
# 527
Може да е положителен, може да не е. Изчакай още няколко дена. Колкото виждаш ти, толкова виждаме и ние.
Виж целия пост
# 528
Здравейте дами.
За пръв път се включвам в темата, но ви следя тайно от известно време. Не очаквам да извадите кристалните топки, а просто искам да споделя и да чуя мнения. В момента живея в чужбина и няма с кого да споделя, освен с мъжо, но все пак 😀
Заедно сме от 6 години и за пръв път се решихме да започнем с опитите. Цикалът ми е на 28-29 дни. Върви ми по 7 дни, като първите 3 са обилни и изключително болезнени (последните 2 години, преди да излезем в чужбина, обиколих сумати гинеколози и онколози, изследвания, цитонамазки, микробиологии- всичко е наред, освен, че естествената микрофлора беше намалена,пиех Фемин Флора и матката е леко наклонена вдясно). Последната М беше на 15.01. Не съм проследявала О, използвам приложение- според него трябва да е била около 29.01. От 29.01 започнахме  да работим здраво😀. От 06.02 започна да ме боли кръста и усещах...като “опъване” под пъпа, но някак отвътре. При кихане пък усещам режеща болка ниско в корема. Направих ранен тест на 07.02 - отрицателен.Вчера цял ден ми се гадеше, но го отдавам на напрежение и надежди. Очакваната М е на 12.02. Тази сутрин се събудих доста рано от порив за пишкане. Отидох и забелязах слабо розово зацапване по хартията. Пишках още 2 пъти, но зацапване няма. Болка няма, освен в кръста. Доста четох и разбрах, че е нормално да се промени малко М след започване на бебеправене.
Всъщност се чудя дали е възможно това зацапване да е имплантационно. Ако не се появи отново зацапването и М не започне, има ли смисъл да правя тест, след като ранния беше - , и кога?
Извинявам се, ако това не е правилната тема за моята дилема.
Виж целия пост
# 529
Здравейте. Днес е 11 ден след О (засечена чрез фоликуметрия) и направих тест. Положителен ли е според вас?
аз мисля че е положителен защото на тест със син реактив не съм чувала да има фалшиви черти изпарител и дано да съм права повторете теста след два дена и би трябвало да се насити
Виж целия пост
# 530
Аз само да кажа, че щом предполагаемата овулация е била на 29, то опитите трябва да започнете няколко дни преди нея, а не след нея, защото след като е минала вече, няма яйцеклетка за оплождане и си правите секс само за кеф, а не са опити 🙂
Виж целия пост
# 531
Аз само да кажа, че щом предполагаемата овулация е била на 29, то опитите трябва да започнете няколко дни преди нея, а не след нея, защото след като е минала вече, няма яйцеклетка за оплождане и си правите секс само за кеф, а не са опити 🙂

Благодаря. И аз така си мисля, но понеже беше спонтанно решение тогава от страна на мъжо...аз все се надявам да е била пък късна О. Тъй като не е проследявана, а на доверие на приложение. 😀 Надеждата умира последна все пак. 😀
Виж целия пост
# 532
Здравейте! Да се надявам ли на нещо? Има ли вариант да е положителен? Чертата е много бледа.
4 дни преди цикъл.
Провокирана бях да го направя толкова рано от това , че вчера и днес имам ужасен световъртеж , кръвното ми пада адски много почти до припадък 40/60. Точно така бях и с първата бременност.
Виж целия пост
# 533
На мен линията ми изглежда много тънка в сравнение с другата.
Виж целия пост
# 534
Здравейте! Да се надявам ли на нещо? Има ли вариант да е положителен? Чертата е много бледа.
4 дни преди цикъл.
Провокирана бях да го направя толкова рано от това , че вчера и днес имам ужасен световъртеж , кръвното ми пада адски много почти до припадък 40/60. Точно така бях и с първата бременност.
аз мисля че е - много често съм имала такива черти но изчакайте още малко.
Виж целия пост
# 535
Здравейте! Да се надявам ли на нещо? Има ли вариант да е положителен? Чертата е много бледа.
4 дни преди цикъл.
Провокирана бях да го направя толкова рано от това , че вчера и днес имам ужасен световъртеж , кръвното ми пада адски много почти до припадък 40/60. Точно така бях и с първата бременност.
На мен ми изглежда сива чертата, но още е рано за тест.
Виж целия пост
# 536
Здравейте. Днес е 11 ден след О (засечена чрез фоликуметрия) и направих тест. Положителен ли е според вас?
аз мисля че е положителен защото на тест със син реактив не съм чувала да има фалшиви черти изпарител и дано да съм права повторете теста след два дена и би трябвало да се насити

Направих кръвен тест сутринта и резултатът е 26.4
Виж целия пост
# 537
Честито и успех!
Виж целия пост
# 538

Благодаря. Успех и на всички, които чакат заветния резултат 😀
Виж целия пост
# 539
Честита радост и спокойни дни Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия