"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 56

  • 37 132
  • 727
# 300
Защо просто не си направиш тест?
Виж целия пост
# 301
Вглеждаш се. Всеки месец си внушавах симптоми и накрая ми идваше цикъла. Всъщност когато нямах никакви и чак не съм разбрала кога е станало време да ми дойде, са се случили нещата.

Щом имаш закъснение най-добре си направи тест, иначе е супер стресиращо.
Виж целия пост
# 302
Защо просто не си направиш тест?
Защото е по-меродавно бг-мамите да хвърлят боб, леща, киноа - кой в каквото го бива и да й кажат защо й закъснява 2 дена.
Виж целия пост
# 303
Здравейте! Преди няколко седмици ме обзе тъпата мисъл, че искам малка разлика от година и половина. Реално направихме точно един опит, но нямам никаква идея дали съм бременна. Попринцип според мен е почти невъзможно, защото беше точно след цикъл, но ако никога не ставаше след цикъл брат ми нямаше да го има, де…
Та мисля да направя тест, но не знам дали ще отчете, опитът беше на 4.01.22. Мислите ли, че ще отчете хормона ако са минали по-малко от 2 седмици?
Виж целия пост
# 304
Брои се 2 седмици след овулация и тогава се прави тест. И се забременява по време на овулация…
Виж целия пост
# 305
Брои се 2 седмици след овулация и тогава се прави тест. И се забременява по време на овулация…

Факт е, че се забременява в оволация, но не го правихме само за бебе, беше просто внезапен опит за който сега ми е тъпо…
Виж целия пост
# 306
И? Какво отношение има за какво сте правили секс?
Виж целия пост
# 307
И? Какво отношение има за какво сте правили секс?

Вие само когато искате бебе ли правите секс?
Исках бебе, винаги съм искала много деца и в момент на секс му казах, че искам този път да не се пазим, това е! Сега осъзнавам, че не съм искала все още бебе, но разбира се няма да го ,,върна” ако го има. Нито съм била в овулация, бях след цикъл и беше само един път. Не мисля, че съм бременна, просто се интересувах дали може да отчете резултат след две седмици. Днес правих тест (вечерта) и беше отрицателен. Ще изчакам още време да стане месец, след това ще направя тест повторно. В момента в който ми дойде цикъла ще съм спокойна.
Виж целия пост
# 308
По- добре си проследете, кога ви се пада овулацията, защото след цикъл вероятността да се забременее клони към 0. Забременяването се случва по време на овулация. Тогава се отделя яйцеклетката и е възможно да бъде оплодена от сперматозоида. А иначе историите за жени забременели по време на менструация или веднага след това са явно на жени дето по-скоро да са с нередовни месечни цикли, забавяния и т.н, а дори и на някои, които просто не си следят стриктно менструацията и след това се чудят, кога им се е случило.
Виж целия пост
# 309
По- добре си проследете, кога ви се пада овулацията, защото след цикъл вероятността да се забременее клони към 0. Забременяването се случва по време на овулация. Тогава се отделя яйцеклетката и е възможно да бъде оплодена от сперматозоида. А иначе историите за жени забременели по време на менструация или веднага след това са явно на жени дето по-скоро да са с нередовни месечни цикли, забавяния и т.н, а дори и на някои, които просто не си следят стриктно менструацията и след това се чудят, кога им се е случило.

Попринцип аз мисля, че не съм бременна, но не бях сигурна. Майка ми е с много точен цикъл. Под точен имам предвид ако трябва да и дойде на една дата ще и дойде на нея и нито минута по-късно, но е забременяла няколко дни след това с брат ми, но те са се пазели и точно защото е след цикъл са решили да не се…..
Както и да е. Сега теста ми е отрицателен и се надявам така да си остане и да ми дойде скоро😁
Все пак имам бебе на 9м вкъщи, раничко ми е….
Виж целия пост
# 310
Винаги се забременява в овулация , въпроса е , че поради някои причини , тя може да бъде не , когато трябва . И също има вариант , майка ти на е забременяла при друг контакт без да усетят , а не при незащитения , или пък да е бил сравнително близко до О Simple Smile Но това е дълга тема , по твоя въпрос … не мисля , че си бременна .
Виж целия пост
# 311
Винаги се забременява в овулация , въпроса е , че поради някои причини , тя може да бъде не , когато трябва . И също има вариант , майка ти на е забременяла при друг контакт без да усетят , а не при незащитения , или пък да е бил сравнително близко до О Simple Smile Но това е дълга тема , по твоя въпрос … не мисля , че си бременна .

Искрено се надявам😊 Беше един ден след като ми спря съмнявам се да е възможно!
Благодаря за бързите отговори момичета☺
Виж целия пост
# 312
Здравейте бъдещи мами! При предишната ми бременност някъде около  датата на цикъла, който така и не дойде, имах много суха вагина. Резултата от нея беше болезнен полов акт. Та се чудя сега.. това някакъв единичен случай ли е или си е било симптом на бременност. Вие какво мислите? Някоя мама имала ли е подобни изживявания към 4 та седмица?
Виж целия пост
# 313
Да бременна си.
Виж целия пост
# 314
То е малко гадаене. По - скоро ме интересуваше дали някоя друга мама е имала подобна вагинална сухота в ранна бременност.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия