"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 56

  • 37 132
  • 727
# 330



Здравейте 😊
Тестовете са правени преди около два часа само аз ли виждам вторите бледи чертички
Виж целия пост
# 331
Кажете нещо друго за допълнителна информация. Много изпарителни линии има на тези тестове, а ако резултата е бил и след два часа си е абсолютно невалиден. Ако са изслезли там в рамките на 5-10мин (не знам колко е по указание)  можете да споделите имате ли закъснение, засичате ли овулация. Така изпласкани два двучасови теста с нека линийка... няма как да имаме мнение за тях
Виж целия пост
# 332
Кажете нещо друго за допълнителна информация. Много изпарителни линии има на тези тестове, а ако резултата е бил и след два часа си е абсолютно невалиден. Ако са изслезли там в рамките на 5-10мин (не знам колко е по указание)  можете да споделите имате ли закъснение, засичате ли овулация. Така изпласкани два двучасови теста с нека линийка... няма как да имаме мнение за тях



Ами чертата се появи веднага за това реших да го повторя ..  мц спря преди три дни но беше продължение на седмица което не е обичайно и последните два дни приказваше розово не се пазим правим опити за второ
Виж целия пост
# 333
Имали сте менструация 1 седмица и мислите, че сте бременна? Не сте. Цикълът и менструацията се променят, особено когато се правят опити за забременяване.
Виж целия пост
# 334
Имали сте менструация 1 седмица и мислите, че сте бременна? Не сте. Цикълът и менструацията се променят, особено



когато се правят опити за забременяване.




Да знам . Просто от любопитство реших да проверя
Виж целия пост
# 335
Ами винаги има изключения. Аз три дни след съвсем уж нормална "менструация" имах + тест. Точно тук във форума ме опрекнаха разни дами защо съм правила тестове при  положение че точно ми е свършило . На мнение съм че всяка жена познава тялото си и щом е решила да направи тест след "менструация" значи има причина за това. Но съвета ми е винаги да се дава повече информация, защото няма как да гадаем
Виж целия пост
# 336
След нормална менструация се оказвате бременни?Извинявайте,но ми стана интересно.Нормален цикъл ли си беше?
Виж целия пост
# 337
След нормална менструация се оказвате бременни?Извинявайте,но ми стана интересно.Нормален цикъл ли си беше?
Мц ми е 3 дни 4 макс този беше седмица последните два или три дни от него просто прокапваха розови капки ..
Виж целия пост
# 338
Пиша ви на лично да не спамим групата
Виж целия пост
# 339
След нормална менструация се оказвате бременни?Извинявайте,но ми стана интересно.Нормален цикъл ли си беше?

Не казвам че съм бременна ! Просто правим опити и реших да си направя един тест
Виж целия пост
# 340



Здравейте 😊
Тестовете са правени преди около два часа само аз ли виждам вторите бледи чертички


Не ми изглежда положителен😔
Положителния тест си е хубава чертичка. Може да не е като първта, но е розова. Гадни са тези моменти където чакаш чертичката и дори сивкава та ти се вижда розова😔

Късмет ще стане!🍀
Виж целия пост
# 341
Здравейте искаме бебе , пропуснах първия ден  от овулацията ми когато уж шансовете са най високи, използвам програма за изчисляване . Но след 9 дена трябва да ми дойде. Може би това са симптоми на ПМС но все пак . Имам тежина под корема не типичните болки  за цикъл , все едно имам нещо посредата отдолу , в продължение на два дни го чувствам това. Започнах да имам голям апетит , да и при цикъл е възможно това , но сега на моменти имам като гадене в устата гърлото, ям и след 25 Мин , усещам че отново съм гладна, имам процапване с кръв но е много странна кръв  розова все едно оцветявам с водни боички и то не постоянно , не ме болят все още гърдите , тест не мога да си направя защото е рано все още . Ще изчакам цикъла да видя ще настъпи ли и тогава ще се разбере. Също така имам и газове , и тази подутина отдолу без болка само, тежина
Виж целия пост
# 342
Овулацията е само 1 ден.
Няма как да имаш симптоми 9 дни преди менструация.
Виж целия пост
# 343
Здравейте.Имах МЦ на 09.10.2021 (4дни продължителност).Правихме опити на 17.10 2021 и на 21.10.2021,цикъла ми е на 28 дни грубо и съм бременна,но доктора ми каза,че бебето върви доста по голямо,според вас на коя дата съм заченала?
Виж целия пост
# 344
Здравейте.Имах МЦ на 09.10.2021 (4дни продължителност).Правихме опити на 17.10 2021 и на 21.10.2021,цикъла ми е на 28 дни грубо и съм бременна,но доктора ми каза,че бебето върви доста по голямо,според вас на коя дата съм заченала?
Какво значи доста? 1 седмица, 2 седмици, месец?
По вероятно е да е станало след 21-ви.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия