"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 56

  • 37 135
  • 727
# 345
9 + 14 = 23 ориентировъчно при 28 дневен цикъл . Вероятно овулацията е била тогава , 22.10 примерно и съответно е от акта на 21.10.
Но в по-напредналите седмици е трудно да се ориентираш , ако се съмняваш за датата . Има едри бебета , които вървят напред в измерванията и съответно се раждат с добро тегло . За да има колебание в датата , е по-вероятно да се отрази в началото . Например по ПРМ да се падаш в 6 г.с. , а по ехограф да си в 8 или 9 . Вече е друго , ако си в 17 , а бебето върви като за 19 .
Виж целия пост
# 346
Добър вечер, момичета. Много ще се радвам да споделите мнение по моя случай😊. Това са и моите резултати 6 дни преди менструацията. Дали, толкова рано могат да дадат положителен резултат и дали е такъв според вас?
Виж целия пост
# 347
Изглеждат розови, да стискаме палци да не са подвеждащи. Успех!
Виж целия пост
# 348
Изглеждат ми положителни🤞Успех!
Виж целия пост
# 349
9 + 14 = 23 ориентировъчно при 28 дневен цикъл . Вероятно овулацията е била тогава , 22.10 примерно и съответно е от акта на 21.10.
Но в по-напредналите седмици е трудно да се ориентираш , ако се съмняваш за датата . Има едри бебета , които вървят напред в измерванията и съответно се раждат с добро тегло . За да има колебание в датата , е по-вероятно да се отрази в началото . Например по ПРМ да се падаш в 6 г.с. , а по ехограф да си в 8 или 9 . Вече е друго , ако си в 17 , а бебето върви като за 19 .

Ако беше след 21.10 дали теста щеше да отчете толкова рано на 01.11 вече бяха две черти.... Бебето върви със 1 седмица по едро
Виж целия пост
# 350
Здравейте, само аз ли виждам и въора черта? Седми ден на закъснение е.
Виж целия пост
# 351
Мисля, че е съвсем нормално да дава разлика с около една седмица. Да върви по-напред или да изостава. С напредване на бременността ще се изравни с дните си. И моята бременност беше така. Лекаря не ви ли каза, че е нормално и не е нещо притеснително ?
Виж целия пост
# 352
За седми ден закъснение би трябвало да е доста по-наситена чертата. Освен ако нямате грешка в изчисленията. Следена ли е овулацията, колко е дълъг цикъла, кога е бил последния?
Здравейте, само аз ли виждам и въора черта? Седми ден на закъснение е.
Виж целия пост
# 353
За седми ден закъснение би трябвало да е доста по-наситена чертата. Освен ако нямате грешка в изчисленията. Следена ли е овулацията, колко е дълъг цикъла, кога е бил последния?
Здравейте, само аз ли виждам и въора черта? Седми ден на закъснение е.
Следя цикъла с приложение, което съответно ме е най точния метод със сигурност. По принцип винаги е бил точен, досега никога не съм пропускала цикъл, освен миналата година при бременност, която завърши с мисед.
Виж целия пост
# 354
Приложенията не са точни. Те са ориентировъчни и дават информация, базирана на 14 дни лутеална фаза(това са дните след овулацията). Възможно е да дте имали късна овулация и реално да нямате закъснение все още. Пак казвам, прекалено бледа е за такова закъснение. Направете друг утре сутрин или най-добре кръвен през 48 часа.
За седми ден закъснение би трябвало да е доста по-наситена чертата. Освен ако нямате грешка в изчисленията. Следена ли е овулацията, колко е дълъг цикъла, кога е бил последния?
Здравейте, само аз ли виждам и въора черта? Седми ден на закъснение е.
Следя цикъла с приложение, което съответно ме е най точния метод със сигурност. По принцип винаги е бил точен, досега никога не съм пропускала цикъл, освен миналата година при бременност, която завърши с мисед.
Виж целия пост
# 355
Меган , възможно е . Ако О е била на 21.10 до 01.11 са 11 дни , тъй че да . Има вариант да е била и по-ранна , не е типично за 28 дневен цикъл , но не е изключено и така да се е случило . Но пак ти казвам , че в първите седмици щеше също да върви напред . С напредване на бременността , + - 2 седмици не ги броят за важни . Моето бебе в началото си вървеше напълно точно , после дръпна със седмица , след това с 2 и се роди едро , 3700 преди термин . Моя близка роди с мен , бебето и беше 2800 , няма как да са еднакви в измерванията при положение , че се раждат с почти 1 кг. разлика , а термините ни бяха с 2 дни разлика . В по-големите седмици има и други предпоставки за голямо бебе . Ако на първите прегледи си е било точно , значи сега е пораснало повече . Ако от началото върви напред , вече се предполага , че овулацията е била по-рано .
Виж целия пост
# 356
Yvka, някои приложения се напасват. При мрн последният месец закова и овулацията, която беше късна, и началото на менструацията, че даже и дължината на менструацията.
Тязи черта за мен е изпарителна. За такова закъснение трябваше да свети.
Виж целия пост
# 357
Лютиче, напасва се ако е засечена и настроена или си с цикъл по шаблон. Моята също засича абсолютно правилно. Но аз съм си я натъманила, защото съм с 13 дни ЛФ и защото засичах няколко месеца О с лентички, плюс прогестерон на 7ми ден след О.
Yvka, някои приложения се напасват. При мрн последният месец закова и овулацията, която беше късна, и началото на менструацията, че даже и дължината на менструацията.
Тязи черта за мен е изпарителна. За такова закъснение трябваше да свети.
Виж целия пост
# 358
Как се напасват?
При цикъл един месец 28 дни, втори 35, трети 33 например, ще е въпрос на чист късмет приложение да уцели овулацията. А не може да се разчита само на късмет.
Става само ако цикълът е винаги с еднаква дължина. И ако ЛФ е различна от 14 дни, трябва да се зададе в настройките.
Виж целия пост
# 359
Дамата казва, че е с редовен цикъл. От там изхождам, че е възможно приложението да си показва правилно. Но е вярно, че може да се потвърди само с тест за О или от АГ.
Аз лично не задавам нищо в настройккте, а приложението само си прави статискита. Но и не разчитам само на него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия