Дядо Коледа подрани, сладко коремче ни подари ❤💙 Тема 6

  • 42 238
  • 752
# 495
И аз вече почти седмица съм със зверска хрема. От къде извират тези сополи - нямат край. От време на време ми драска и гърлото. Карам на солен разтвор, инхалации, чай, мед, мажа отвън сливиците (на врата) с виетнамска звезда. Доста хора в момента са с такава хрема. Времето е смотано. Щом няма температура и други симптоми няма страшно. Само малко ще се мъчим. По тези празници качих повече отколкото за 2 месеца. Ще трябва да минавам на диета. Корема расте, носа запушен и дишам като Дарт Вейдър. Joy
Виж целия пост
# 496
Ох, и сина ми е така. Диша точно като Дарт Вейдър, горкия.. аз ли заразих него, той мен ли не знам, но ни измъчва. Колкото и да е лека хремата си е много кофти, трудно му слагам капки за нос, трудно чистим носа.. абе, ужас.😀😀
Виж целия пост
# 497
Весела Коледа на всички!
Тези, които са болни, бързо възстановяване!
Аз пък от няколко дни имам втвърдявания на корема, сигурно са контракции. Доста често и корема ми, като че ли, стана двоен. При вас пявяват ли се? На 29нсъм на ФМ и ще питам, но малко се притеснявам.
Бъдете здрави.
Виж целия пост
# 498
Весела Коледа на всички!
Тези, които са болни, бързо възстановяване!
Аз пък от няколко дни имам втвърдявания на корема, сигурно са контракции. Доста често и корема ми, като че ли, стана двоен. При вас пявяват ли се? На 29нсъм на ФМ и ще питам, но малко се притеснявам.
Бъдете здрави.

Аз съм така, ама го отдавам на умората покрай празниците, чистене, готвене посрещане... умора си е... онази вечер през нощта с твърдия корем даже изрових нош па, защото и кръста ме болеше по по особен начин...но при мен вече и като ми се пишка нощем корема е на камък.
Виж целия пост
# 499
При мен е така от 4-5ти месец и за това пия магнетот 3х2 не е болезнено втвърдяване но е малко неприятно, защото като започне и поне на мен на секундата ми се допишква 😁 и след 5-10сек минава иии така по няколко пъти на ден
Виж целия пост
# 500
При мен е така от 4-5ти месец и за това пия магнетот 3х2 не е болезнено втвърдяване но е малко неприятно, защото като започне и поне на мен на секундата ми се допишква 😁 и след 5-10сек минава иии така по няколко пъти на ден

 О при мен това припишкване е само като беба се изпъне на коремната стена ... става твърдо там и ми се пишка, след малко се прибира и позива изчезва хаха, напълнен ли ми е мехура си е целия корем твърд, както и ако имам газове, след освобождението пупата се отпуска Joy
Виж целия пост
# 501
При мен е доста често стягането. Но четох че може и от дехидратация. Напоследък не пиех много вода.
Виж целия пост
# 502
Весели празници, момичета! Другата година, живот и здраве ще си изпращаме снимки на бебетата до елхата. Тези дни постоянно си мисля колко ще е хубаво с бебе на Коледа.

Аз за сега не съм усетила втвърдяване на корема, не знам дали е възможно да не го забелязвам или просто наистина не ми се случва.Аз като се изморя получавам сърцебиене.. меря ди кръвното пулса все са ниски, ходих и на кардиолог.. уж всичко е нормално.

Сега си разглеждах колички и се зачудих нещо..Харесала съм си два модела количка, много подобни. Едната е от плат, а другата кожена. Кожената ми харесва повече, обаче се чудя тази кожа дали няма да се надраска, напука..Не знам пък да не се прецака след  6-7 месеца ползване и на нищо да не прилича. Някой имал ли е кожена количка или чували ли сте отзиви?
Виж целия пост
# 503
Весели празници, момичета! Другата година, живот и здраве ще си изпращаме снимки на бебетата до елхата. Тези дни постоянно си мисля колко ще е хубаво с бебе на Коледа.

Аз за сега не съм усетила втвърдяване на корема, не знам дали е възможно да не го забелязвам или просто наистина не ми се случва.Аз като се изморя получавам сърцебиене.. меря ди кръвното пулса все са ниски, ходих и на кардиолог.. уж всичко е нормално.

Сега си разглеждах колички и се зачудих нещо..Харесала съм си два модела количка, много подобни. Едната е от плат, а другата кожена. Кожената ми харесва повече, обаче се чудя тази кожа дали няма да се надраска, напука..Не знам пък да не се прецака след  6-7 месеца ползване и на нищо да не прилича. Някой имал ли е кожена количка или чували ли сте отзиви?

Моята прителка имаше Мима Хари-кафява кожа. За тази цена ( над 2000 лв) беше грозна работа- кожата се напука и се изтърка за около година позлване.
Виж целия пост
# 504
По мое време също бяха модерни Мима, кожените. Доста са скъпи и за тази цена съм виждала поне 2-3 такива напукани в парка. Не съм се интересувала обаче естествена или изкуствена кожа са, предполагам изкуствена, че не мога да си представя естествена в такова състояние.
Виж целия пост
# 505
Благодаря ви за отговорите. Определено се отказах от кожа, така си и мислех, че ще се напука. Аз съм харесала Anex, така че е на по-ниска цена, не е 2000лв,  може и още по-бързо да се напука..
Виж целия пост
# 506
О, виждала съм Мима Хари в ужасяващо състояние. Напукана и обелена кожа и то не на мънички местенца, а цели педи липсващи. Горзна картинка, не препоръчвам кожена количка. Знам, че Мима ги претапицират, но не вярвам да е евтина и тази услуга..
Виж целия пост
# 507
Здравейте, момичета Simple Smile Аз пък съм на вълна дрешки и от няколко дни пазарувам. Вие от кои марки сте доволни откъм цена-качетсво? Всеки казва HM, но аз никак не съм им фен, въпреки че имат хубави неща, но за по-късните месеци. Досега купих неща от mamas and papas и C&A, ще се раздвам и на други препоръки Simple Smile
Виж целия пост
# 508
Аз тези дни също се преуморих и имах болезнени контракции ниско долу. Започнах да си почивам в повече, но се появи и остра болка на сухожилието при сгъвката на бедрото. Държа ме няколко дни и ме отпусна. Сега имам само напрежение или лека болка при двете бедра. Явно бебка вече натежава яко. С килограм повече бях, когато родих баткото в 39 г.с., а сега съм толкова в 7ми месец. Май ще очаквам по-едра девойка. При мен не е от водата. До скоро пиех по 4л на ден, сега по 5л от жажда, а и увеличих магнезия на 3*2.

Имам и страшни киселини по цял ден. Само в 5ти месец нямах. Пия сода, защото само тя ме успокоява. Вчера на 4тата чаша мъжа ми изтърси, че е доста вредно да пия сода. Погледнах го виновно и я изпих. Днес съм само на 1 чаша преди лягане.
Смучех Нео Бианацид, но като свърши хапчето и киселините се връщат. Друго не знам, което да пробвам. АГ ми изписа някаква марка с алуминий, но за бременни са допустими само до две на ден, и не ми вършат работа. По цял ден са тия киселини.

Пулса все така си мислех е 90-100 в покой, а в движение 110-115. Лесно се задъхвам. Забранени са ми тренировки, дълги разходки и т.н. и си личи още като кача 5-6 стъпала. Дано тялото има памет, че до скоро тренирах доста.

Иначе и аз яко гнездя. Вадя дрехи и пера и гладя, когато шефа позволи...сина ми. Все купувам по някоя биба, дрешка или сега се оглеждам за електрически аспиратор за нос на промоция. Стаята ще подреждам чак другия месец.
Виж целия пост
# 509
Честита Коледа, момичета! Бързо оздравяване на всички, които сте болни!
Аз тази вечер реших да си измеря кръвното профилактично заради предишната бременност и установих, че вече е малко по-високо ... 120/70 което за мен си е високо кръвно. До скоро го държах 90/60. Много силно се надявам да е нещо инцидентно и да нямам тенденция към повишаване ... ще гледам да го следя по-стриктно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия