Име за момче

  • 7 244
  • 98
# 15
Как се казва по-голямото дете?

Михаил
Симеон
Никола

Бъдещата кака се казва Луиза.
Виж целия пост
# 16
До Луиза мисля, че ще подхождат имена като Никола, Филип, Максим, Емил, Михаил, Даниел,  а не Боян, Богомил и Ивайло. Лично мнение.
Виж целия пост
# 17
От мен Матей, Матео , Максим , Самуил . Имам още любими, но включват Р Simple Smile
Леко раждане 👶
Виж целия пост
# 18
Ще се опитам да не се повтарям с вече предложените.
Августин
Антон
Белослав
Валентин
Волен
Давид
Емил
Емануел
Златин/Златан
Звезделин
Йоан
Константин
Костадин
Момчил
Найден
Николай
Севдалин
Свилен
Стелиян
Стоян
Яни
Виж целия пост
# 19
Емил, Антон, Младен, Камен, Ясен

За мен обаче Дамян е най-хубаво.
Виж целия пост
# 20
Дамян е красиво име.Харесвам много Давид и Самуил.
Виж целия пост
# 21
Освен класипески български имена, които вече са споделени аз харесвам много и непопулярните Момчил и Милан, те са си славянски имена, доколкото знам, звучат ми много "мъжки" някак си си тежат на мястото и подхождат и за момче и за зрял мъж, образуват хубави бащини и не се срещат под път и над път, както много модерни.
Виж целия пост
# 22
Яким
Ясен
Данаил
Венелин
Максимилиан
Виж целия пост
# 23
До Луиза ми стоят добре Самуил, Максим, Даниел, Калоян.
Още- Ивайло, Асен, Борис.
Виж целия пост
# 24
Аз пък не знам защо трябва да си ходи с Луиза?! Това са двама различни човека, различни личности. По-скоро с презимето и фамилията да си отива.
Виж целия пост
# 25
А пък според мен е хубаво да си отива и името на другото дете, и с презимето и фамилията, но то си е до усещане на конкретните родители.
Виж целия пост
# 26
Аз пък не знам защо трябва да си ходи с Луиза?! Това са двама различни човека, различни личности. По-скоро с презимето и фамилията да си отива.
Да , де, но едно е Луиза и Максим, друго - Луиза и Дончо/ нищо против името/.
Тук никъде не става дума за бащини и фамилни имена.
Виж целия пост
# 27
Те няма цял живот заедно да се водят. Брат и сестра са все пак. Всеки ще си хване собствения път един ден.
И Луиза и Дончо да са, и Луиза и Пантелей да са.... Не виждам проблем.
Виж целия пост
# 28
Те няма цял живот заедно да се водят. Брат и сестра са все пак. Всеки ще си хване собствения път един ден.
И Луиза и Дончо да са, и Луиза и Пантелей да са.... Не виждам проблем.
А пък според мен цял живот по някакъв начин ще са и заедно, освен ако не се изпокарат. И жената на Дончо един ден ще каже абе вашите явно са обичали повече сестра ти якакво хубаво име са и дали😂😂 а на теб.... 😂😂😂
Сериозно е тъпо според мен едното дете да е Луиза другото Ганчо например. И Ганчо на 15 ще каже майконкъде ти беше акъла знячи за какаможе хубаво модерно име, а мен да подиграват в училище!
Виж целия пост
# 29
Да де, те ще са цял живот брат и сестра. Но какво общо имат имената чак пък толкова.... Моето дете баща му го записа със супер селско име, писа го на баща си, дядото на детето, от сорта на Ганчо. Тогава нямах право на глас и никой не ме пита. Ами аз мърморя и още се сърдя доста години наред. Но детето /20+ години/ никога не е питало - защо не ми дадохте модерно име...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия