Лято в Албена 2022 г.!

  • 51 935
  • 749
# 645
Ние не смогнахме да пристигнем преди 12. Не виждам защо да откажат. И двата пъти като бяхме си тръгнахме чак следобяд, можехме и до 6 да седим ако искахме.
Виж целия пост
# 646
Да, настанявали сме се в 10.30 ч., а ако не се съобразят с искането ни за номер на стая, то поне сме били на същия етаж, в съседна стая. Имате право и на бутилка вино и плодове.
Виж целия пост
# 647
Някой възползвал ли се е от Priority access с карта Priority Club Albena   при настаняване или това е заблуда?
Какви права имаш при положение, че не  вземат предвид предпочитанията при настаняване ....
Да, винаги. Избор на стая, ранно настаняване и късно освобождаване.
Виж целия пост
# 648
Някой има ли представа това корабче (със силната музика), което (поне предните години) акостира на брега на (между Гергана и Мура) докъде води - до Балчик ли, колко трае "екскурзията", какво представлява, колко струва?
Мерси!
Виж целия пост
# 649
Аз се обадих на управителката на Ралица за екстрите описани за  картата  ,не беше много очарована , нито обеща нещо . Ще видим на място.

Има ли вече почиващи в Албена , как е с комарите тази година , има ли битки за шезлонг?
Виж целия пост
# 650
Някой има ли представа това корабче (със силната музика), което (поне предните години) акостира на брега на (между Гергана и Мура) докъде води - до Балчик ли, колко трае "екскурзията", какво представлява, колко струва?
Мерси!
Върти около крайбрежието на Албена. Ходи малко след кораба при Калиакра  и до началото на Кранево. Връща те на същото място между Мура и Гергана. Цялото пътуване трае около половин час. Това е информация от преди пандемията, когато последно бяхме на Албена.
Виж целия пост
# 651
Ясно, много благодаря, Лонита.
А клатушка ли много, как е "возията", ако приемем, че водата е относително спокойна?
Цени?
Виж целия пост
# 652
Ако водата е спокойна е приятно возенето, няма клатене. Цената предполагам се е покачила - преди беше нещо от сорта на 5-10 лева –за деца беше по-евтино със сигурност, но с тази инфлация сега си нямам идея колко е станала.
Виж целия пост
# 653
Миналата година В Калиакра маре се възползвах от екстри ранно настаняване, късно напускане, имахме бутилка вино,сок ябълка бокс 5л, плодове не. Тази година сме в същия хотел, резервирах М.август 2021 още тогава през  централата зададох конкретен апартамент като желание. Звъннах преди седмица( точно месец преди почивката) да кажа че ще се възползваме от ранно настаняване и да попитам за стаята дали е отбелязана. Говорих с управителката,която си направи справка и каза че си е записала и всичко ще е така както желаем Simple Smile ще видим на място как ще е Simple Smile
Няма ли някой в Маре вече? Чесно казано имам някакви притеснения за храната тази година.
Виж целия пост
# 654
hali4ka85 в момента сме в Албена и няма много комари. Първия и втория ред не са особено пълни. Като цяло в момента е спокойно в комплекса. Водата е спокойна и чиста. Времето е хубаво.
Виж целия пост
# 655
Винаги сме ползвали екстрите на картата и никога не сме имали проблем!
Виж целия пост
# 656
Здравейте, ще съм благодарна за малко разяснение от ваша страна по отношение на използването на картата. Направила съм резервация от преди месеци за Ралица Примасол. Ако сега закупя сега карта, бих ли могла да ползвам намаление за вече направената резервация ( за остатъка, който имам да заплащам)?
И някой има ли някой наблюдение за хотела от тази година? Ние сме от 11.7.там 😁
Виж целия пост
# 657
Някой има ли представа това корабче (със силната музика), което (поне предните години) акостира на брега на (между Гергана и Мура) докъде води - до Балчик ли, колко трае "екскурзията", какво представлява, колко струва?
Мерси!
Всяка година се возя на него Joy просто ми харесва. Точно както са ти отговорили вече - пътува до Фиш-Фиш и малко след Гергана, връща хората там, където са се качили. Разходката е 30 минути, 2021 беше 10 лв. на възрастен. Пътуването е много спокойно, приятно, с музика, правим си снимки на капитанското място с капитански шапки, въобще на мен винаги си ми харесва. Разходката се предлага само в спокойно море, така че няма проблем дори и за хора, които не обичат особено да плават Joy
Пропуснах да спомена, че капитаните отговарят на въпросите ни кое какво е, разказват ни нещо интересно /само ако сме питали, иначе не досаждат/, веднъж видяхме и делфин.
Виж целия пост
# 658
Здравейте, ще съм благодарна за малко разяснение от ваша страна по отношение на използването на картата. Направила съм резервация от преди месеци за Ралица Примасол. Ако сега закупя сега карта, бих ли могла да ползвам намаление за вече направената резервация ( за остатъка, който имам да заплащам)?
И някой има ли някой наблюдение за хотела от тази година? Ние сме от 11.7.там 😁

Не, доколкото ми е известно. Можете да я ползвате за следващи резервации, но би трябвало да можете да ползвате благата за ранно настаняване, късно освобождаване, избор на стая и т.н. Последното при положение, че има възможност.
Виж целия пост
# 659
Имам резервация..

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия