Болки в темпоромандибуларната става

  • 4 389
  • 16
# 15
Sharky Можете ли да споделите какво беше лечението.

От няколко месеца пак имам проблем със ставата, но този път и дъвкателните мускули. Пак съм на физиотерапия.

Зъболекаря ми спомена, че конкретен ЛЧХ може да изготви шина, която уж да помагала. При мен няма данни за стискане на зъби. Нямам и идея каква е цената, но щом се изработва индивидуално няма да е ниска.
Виж целия пост
# 16
Физиотерапия, но със съмнителен успех. Последният доктор (някакъв велик лицево-челюстен хирург от МА)  е казал, че детето ще го израсте. Болката се повлиява най-добре от нурофен и диклак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия