Чакам аз, вълнувам се, мечтая, с чертички две да се похваля ! ~бебеправене 399~

  • 35 611
  • 741
# 600
Круела, стискам палци и знам, че всичко ще е наред!

Шу - ехаа! Миличка, честито! Дано само такива прекрасни неща се случват в живота ви и занапред!
Виж целия пост
# 601
Дано! Напускам я тази група вече. Живот и здраве - чакам ви при чакащите бебета! Ама всичките до една! ❤️
Виж целия пост
# 602
Шу Честита радост! Пожелавам ти всичко да върви по мед и масло.

Дейзи благодаря за подкрепата 💞🙏! Как ми се иска да си го върна 😓.
Виж целия пост
# 603
Дейзи, аз виждам чертичка. Утре повтори задължително! Heart
Виж целия пост
# 604
АА, в кръга на шегата разбира се! Винаги твоите отговори ми се струват малко строги, а сега ти да говориш за бледи чертички.... Ей, как сега ми върна вълнението на 2теста (вчера и днес, ц варира между 27 и 29д, днес е 29) с някаква сянка там си, които директно в кофата 😀😀😀😀
Бяха престо де, ама все пак няма леля - има надежда
Виж целия пост
# 605
Разбирам те напълно, Еми Simple Smile

Не знам дали знаеш моят случай, 2020година направих аборт в средата на трети месец, уж 11 седмица, плодът вървеше с 2 назад, беше спрял развитие на 8+2. Малко оплетена история и гинеколожка, която не се занимаваше основно с бременни. Вкратце после установих тромбофилия, иначе си вървях с хашимото, дефицити на д и б12. Бебеправенето сега при нас беше със следене на овулация и секс в плодородните дни. Понеже носех постоянно фитнес гривна (разбирай, 24 часа в денонощието), при първата Б имах непрекъснато повишение на пулса с няколко единици, като после в неуспешните месеци пулсът се повишаваше след О, спадаше няколко дни преди М. Онзи тест на 10 ден го направих на шега, покрай това че си писахме с няколко девойки тук. При мен беше и наложително да хвана най-рано възможно бременността, за да си почна терапията, като обикновено правех тест на 12 ден след О. Еми да, ама се оказа положителен пък дори и след 30та минута, аз никога не съм имала изпарителни черти, дори и когато в началото взимах престо, преди да им науча печалната слава.

Та, аз винаги съм казвала, че апелирам към тестване на 12 ден след О, но тук има момичета, които или имат нужда от терапия, или не знаят кога им е била овулацията и ето скорошен пример - Мис Индипендънт така и не хвана О с тестовете, като с поредицата което имаше мислех че е била ранна и я е изпуснала, сега бременността ѝ наистина ембрионът ѝ отговаря на една седмица повече от гестационната седмица, в която се намира - като пусна кръвен май преди закъснение беше със стойности за края на 4та седмица. Така че има и случаи и случаи, но Дарлинг окуражих най-вече заради факта, че е ползвала лентичка експрес - фал за последните 2 години не са ми давали, а няма и нито едно оплакване от нея във втората бледа черта, ако следиш темата Simple Smile
Виж целия пост
# 606
Сиви, благодаря ти! Писах на лично.

Круела, дръж се, мила, горе главата. Ще се случат хубавите неща и на нас!

Шу, честитоооо!!! Много се радвам за теб и се зарадвах на готината снимка на бебчо.

На всички скорошни плюсчета, ЧЕСТИТО! Дано повлечете крак за всички ни в темата тук.

Стискам палци на всички! 🤞🤞🤞💖💖💖
Виж целия пост
# 607
За много години! Да бъдем всички живи, здрави и оптимистично настроени, освен борбени!
2022 година да бъде годината на сбъднатите мечти за бебета и успешни бременности!
Положителните тестове да валят изобилно в темите ни занапред!

При мен - няма менструация все още.
Имам няколко теста - все отрицателни.
Тези дни ще ходя до моята АГ.

А така ми се искаше едно коледно или новогодишно чудо да ме зарадва...
На забременелите - ЧЕСТИТО - и до ЩАСТЛИВ ЗАВЪРШЕК!!!
На останалите - късмет и успех отсега нататък!!!
Виж целия пост
# 608
Ами след думите ви днес и малко подтикната от друго нещо… не се стърпях и направих кръвен в Токуда. Седя си в колата, гледам и не знам какво виждам?!?


Едит: Вие сте първите на които показвам. Този резултат положителен ли е?
Виж целия пост
# 609
Честито на бременните и от мен,желая лека бременност и до финал ♥️🍼👶
При мен днес е ден 31 от 30 дневен цикъл,вчера правих тест-отрицателен,нямам и симптоми за идване за сега Sad
Да питам някоя от вас пила ли е Пикозитол и с какви отзиви сте?
Виж целия пост
# 610
Честото Дарлинг !
Виж целия пост
# 611
Йей, честито!!! 😍
Много плодородна тема! Прекрасно!
Виж целия пост
# 612
Аз пих пикозитол и с-фем 8 месеца. Имам пкя и гинеколожката ми ги беше казала. Все още не съм бременна, цикълът ми си е 30-40 дни. Не съм много сигурна, че имаше успех. Каза ми да ги пия още 4 месеца, но аз този месец ги спрях и ще си запиша час за ендокринолог.
Честито на бременните и от мен,желая лека бременност и до финал ♥🍼👶
При мен днес е ден 31 от 30 дневен цикъл,вчера правих тест-отрицателен,нямам и симптоми за идване за сега Sad
Да питам някоя от вас пила ли е Пикозитол и с какви отзиви сте?
Виж целия пост
# 613
Дарлинг, над 5 и под 25 се води недерминантен, над 25 положителен. Според мен рано пусна просто. Повтори в четвъртък и събота.
Виж целия пост
# 614


Струват ми се ниски, особено прогестерона. 🙄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия