За бебета и деца от 0+ месеца. Бързи въпроси, отговори и съвети. Тема 99

  • 29 726
  • 762
# 180
Мами на 14 месеца сме, бебка хареса кисело мляко което е 4,5 % има ли нвкакъв проблем да й давам да яде.. с ниските % са мнохо кисели и нещо не ги харесва😔
Виж целия пост
# 181
Аз лично не виждам проблем. 🥰 С бисквитки много върви,дори аз бих си похапнала. 😂😅
Мами на 14 месеца сме, бебка хареса кисело мляко което е 4,5 % има ли нвкакъв проблем да й давам да яде.. с ниските % са мнохо кисели и нещо не ги харесва😔
Виж целия пост
# 182
Мами на 14 месеца сме, бебка хареса кисело мляко което е 4,5 % има ли нвкакъв проблем да й давам да яде.. с ниските % са мнохо кисели и нещо не ги харесва😔
Не. За деца се препоръчват високомаслени млека.
Виж целия пост
# 183
Аз лично не виждам проблем. 🥰 С бисквитки много върви,дори аз бих си похапнала. 😂😅
Мами на 14 месеца сме, бебка хареса кисело мляко което е 4,5 % има ли нвкакъв проблем да й давам да яде.. с ниските % са мнохо кисели и нещо не ги харесва😔

О страхотно благодаря ви🥰 от утре давам😅 че тъкмо започна да й харесва. До сега не искаше и да опита 🤭
Виж целия пост
# 184
Ние даваме от 7м
Виж целия пост
# 185
Да ви попитам мислили ли сте за НГ заради зарята какво да преприемете? Зс да не се изплашаъ бебетата и малките деца?
Тапи за уши памук или друго?
Или цялата нощ да върви бял шум?
Виж целия пост
# 186
Не, вкъщи не се чува като навън така или иначе. Миналата година малкият си спеше без проблем 😁 Тази година може да излезем да гледаме, но ако той се изплаши, просто ще се приберем. 🙂
Виж целия пост
# 187
Миналата година, бяхме навън с малкия бил е на 3 месеца, нито се разплака, нито нещо разбра. Към момента не се е стряскал от такива неща. Тази година ако е буден пак ще е с нас навън, ако не аз ще съм при него.
Виж целия пост
# 188
Нищо няма да правим.
Миналата година си спеше спокойно (3м).
Тази година вече няколко пъти имаше последните дни. Ако е бил буден я гледаше с интерес, ако е спал - спеше си спокойно. Някои родители ползват антифони. Вкъщи имаме слушалки за noise cancellation, но няма да му ги слагам.
Виж целия пост
# 189
Мами,писах в друга тема,но без адекватен отговор. Преди 2м изкарахме ковид,както и бебчо.Тогава беше на 4 месеца,сега е на 6м. Ако отново сме болни какво да правя,дами, да я изпратя ли при бабите,докато е още рано,защото аз съм 6,тя също. Мм не е. Според вас?
П.С - предпочитам да я изпратя,за да не чудя какво ще се случи с нея тои път,миналия път не искам да разказвам какво преживях. Всеки ден беше с разстройство,като един малък парцал. 😭
Виж целия пост
# 190
Положителни ли сте сега, вие и детето? Тествахте ли се?
Виж целия пост
# 191
Малко вероятно е да е отново Ковид толкова скоро. Сега върлува и грип, имайте предвид.
Направете си домашен тест за ваше спокойствие, но просто не виждам как толкова скоро може да ви повтори.

А изпращането при бабите не е добра идея. Ако е Ковид и ги зарази и тях?
Виж целия пост
# 192
Ако е вирус, обикновено се заразява преди симптомите да се появят. Има ли вече симптоми за мен няма смисъл да се изолира детенцето при здрави хора.
Виж целия пост
# 193
Ами ако не го изкара бебчо тпзи път? 😭 Разберете кошмара в сърцето ми за нея….. Не сме правили тестове. Все още.
Виж целия пост
# 194
Тествайте се първо, има и друг вирус към момента.
Ако е лоша дума и цапа гащи.
Аз не бих пратила детето при друг освен в случай, че родителите не са в състояние да се грижат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия