Тема 7 - Февруарски мами 2022 г.❄

  • 48 047
  • 744
# 435
И аз досега не съм, но имам позната, която го пие. Четох, че е ок да се започне след 34г.с. Поръчала съм си, мисля да си правя скоро.
Виж целия пост
# 436
Аз започнах от миналата седмица всеки ден да пия чай от малинови листа 😊
Виж целия пост
# 437
Виждала съм списък от моята Аг, където фигурира Арника. Подсещам ви
Виж целия пост
# 438
Виждала съм списък от моята Аг, където фигурира Арника. Подсещам ви

Крема ли?
Виж целия пост
# 439
И аз досега не съм, но имам позната, която го пие. Четох, че е ок да се започне след 34г.с. Поръчала съм си, мисля да си правя скоро.

Адриана, откъде си го поръча? Аз намерих ето този сайт, може да се избира грамаж.

https://www.zoya.bg/%D0%91%D0%B8%D0%BE-%D0%B8%D0%B7%D1%81%D1%83% … %D0%BD%D0%B8.6409

Видях, че и във Фрамар предлагат.
Виж целия пост
# 440
Виждала съм списък от моята Аг, където фигурира Арника. Подсещам ви

Крема ли?
Хомеопатия топченца за смучене
Виж целия пост
# 441
Мечето - от амазон го поръчах. Ще го пробвам тези дни и ще дам отзиви.

Люба - не ги знам тези, аз взех крема., за рани.  Може ли линк или поне как изглеждат. А за какво служат?
Виж целия пост
# 442
Да ви попитам опитните майки, май се сдобих с хемороиди Worried ще питам АГ след 3 дена като отида на прегледа, но ако сте запознати какво мога да вземам или да се мажа ще съм благодарна за съвет.
Виж целия пост
# 443
Мечето - от амазон го поръчах. Ще го пробвам тези дни и ще дам отзиви.

Люба - не ги знам тези, аз взех крема., за рани.  Може ли линк или поне как изглеждат. А за какво служат?
Заповядай!

https://apteka.framar.bg/30001436/арника-монтана-30-сн

https://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/homeopatijata-v … -v-organizma.html
Виж целия пост
# 444
Да ви попитам опитните майки, май се сдобих с хемороиди Worried ще питам АГ след 3 дена като отида на прегледа, но ако сте запознати какво мога да вземам или да се мажа ще съм благодарна за съвет.
Антифлегмин!! Колкото и странно да звучи от ветеринарна аптека. Само с него се оправих.
Виж целия пост
# 445
Момичета,какво мислите и имате ли повече информация за геловете,които се слагат при секцио?
Виж целия пост
# 446
Крем с невен от аптеката ми помогна за хемороидите. Още с първото намазване почувствах облекчение.
Виж целия пост
# 447
И аз поръчах чай от малинови листа, от droga.bg
Но ще изчакам още малко с пиенето, сега съм 32+4.
Виж целия пост
# 448
Мисля и аз да го пробвам тоя чай и ще си взема. Иначе обезболяващите свещички са Профенид, ама все пак се консултирайте с АГ. Може и нещо друго да ви кажат за взимане. Относно хемороиди ползвах мехлем Хемореел и бързо ми помогна. Бяха ми се появили след раждането, явно от напъванията се бяха образували. Та тогава за пъряи път разбрах какво е това чудо! Ужасно просто, но и това го преживях.

Иначе гледам да не го мисля толкова раждането. Само си казвам дано да мине бързо и безпроблемно и после да се радваме на бебчо! Мисля положително над нещата, че не искам да ме обзема страх или паника, защото това няма да ми помогне в тоя момент. Надявам се и стискам палци на всички да им мине бързо и безпроблемно раждането! После да имаме само хубави моменти! 😊😇
Виж целия пост
# 449
Момичета, спряхте ли на идеи за подаръци/почерпки за болницата и лекарите ви?
Ние миналия път им занесохме топъл обяд - пици, коли, сок, мезета, торта. Бяхме ги питали и те казаха, че им е омръзнало от едни и същи неща.. мисля и този път така да процедирам.
Отделно за следящия лекар и за този, който ме изражда (с и двамата съм и за двете си деца) харесах това:

И го поръчах. Мисля, че е хубаво и достатъчно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия