🤍 Ергенът 🤍

  • 124 820
  • 1 976
# 255
В клюки.бг са пуснали предполагаеми участнички, като някои от тях наистина по време на снимките не са били онлайн:




Дениз и Виктория със сигурност не са вътре да търсят любовта.
Леле какви кифли 🤣🤣🤣 търсят те нещо ама не любов 🤣
Виж целия пост
# 256
Аз познавам Виктория от участието й в "Мастър Шеф". Допадаше ми там, въпреки че можеше от космоса да се види, че не беше там за състезанието, или от любов към кулинарията, а с цел промоция на профилите й в социалните медии. И по-рано казах, че изобщо не мога да си я представя с този ръб, но както вече сте споменали, тя със сигурност влиза с идеята за повече последователи, от което май е намерила начин да печели доста добре, а дали ще е Виктор, Али Реза, Митьо Пищова, няма значение 😁

Другите не ги познавам, а и като гледам с тези мутри и повлекански истории, не ми и трябва. Виктория също върти чупки, но поне не изглежда като всеки момент някаква пластмаса от лицето й ще падне. Трагична картинка. Все си мислех, че ще вкарат някое друго нормално момиче, или поне момиче, което не е трагичен инфлуенсърски стереотип.
Виж целия пост
# 257
Виктория се държа приятно в Мастършеф, но по принцип тя си има гадже от години, имат сигурно 15-20 години разлика и го крие. Може и да са се разделили.

Дениз Хайрула пък ходеше с Христо Сираков и също все е с такива господа. Участваше и при Слави в Мис Левски Г. Надявам се тя да не участва.

Последното момиче е една певица Ева, имаше няколко хита, участва и в онлайн сериали и беше от момичетата на Мегз, но позалезна. Тя поне е по-нормална.

Дано не са познали от Клюките и не са това момичетата, защото иначе го разбрам Ергенът защо звучи разочарован. Дано поне има и обикновени момичета.
Виж целия пост
# 258
И на мен само тази Виктория ми е позната. Другите са „клонингите атакуват” Joy
Виж целия пост
# 259

Ергенът поне спечели повече слава сега го викат за повече реклами 😀
Виж целия пост
# 260
Виктория се държа приятно в Мастършеф, но по принцип тя си има гадже от години, имат сигурно 15-20 години разлика и го крие. Може и да са се разделили.

Дениз Хайрула пък ходеше с Христо Сираков и също все е с такива господа. Участваше и при Слави в Мис Левски Г. Надявам се тя да не участва.

Последното момиче е една певица Ева, имаше няколко хита, участва и в онлайн сериали и беше от момичетата на Мегз, но позалезна. Тя поне е по-нормална.

Дано не са познали от Клюките и не са това момичетата, защото иначе го разбрам Ергенът защо звучи разочарован. Дано поне има и обикновени момичета.
Явно всяка е влязла с цел различна от тази, която представя предаването Simple Smile
Виж целия пост
# 261
Почвам да мисля, че ако наистина се окаже така, ще бъде по-добре.
Нямаше да е честно спрямо тях, ако бяха вкарали обикновени момичета, които се надяват на връзка.
Избрали са човек, който се е дърпал да участва, бизнесът му бил по-важен, време нямал, едвам го навили, любов не търси, брак не иска...
Ергенът не е искал вече да не е ерген, момите са искали  да си останат моми, всички заедно са имали за цел "да ги дават по телевизора".
Както се казва пито - платено. Thinking
Виж целия пост
# 262
Голяма пошлост - то не са снимки пред секс шопове, в тоалетни и по бельо.. Излагация отвсякъде.
Виж целия пост
# 263
Почвам да мисля, че ако наистина се окаже така, ще бъде по-добре.
Нямаше да е честно спрямо тях, ако бяха вкарали обикновени момичета, които се надяват на връзка.
Избрали са човек, който се е дърпал да участва, бизнесът му бил по-важен, време нямал, едвам го навили, любов не търси, брак не иска...
Ергенът не е искал вече да не е ерген, момите са искали  да си останат моми, всички заедно са имали за цел "да ги дават по телевизора".
Както се казва пито - платено. Thinking
Да точно така 😃 всичко е фалшименто отвсякъде 🤣
Виж целия пост
# 264
Ех, как ми се иска още в началото да има реклама на пяна за бръснене и мисия за момите "Обръсни мустака на ергена". Relaxed Толкова са ми противни мустаците му.
10-те картинки от по-гере спокойно стават за сеХ шоп реклама. Дано не са ВСЕ подобни участничките.
Виж целия пост
# 265
Сега ергена може да рекламира и нещо различно от Марети брускети
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 266
Знаех си, че ми е познат от някъде! Набито око, браво Dart
Виж целия пост
# 267
В клюки.бг са пуснали предполагаеми участнички, като някои от тях наистина по време на снимките не са били онлайн:




Дениз и Виктория със сигурност не са вътре да търсят любовта.

От този кифльоч само 1 и 4 заглеждат нормално оо. Grinning
Виж целия пост
# 268
който гледа американската версия на предаването се знае че не ги представят по бански и такива неща, има прилично видео с малко био на всяка участничка
Виж целия пост
# 269

Една по хубава снимка на ергенина 😀 тук са го изкарали по добре от бТВ 🤣
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия