Форумни липси № 9

  • 441 642
  • 3 622
# 225
Мамасита какво толкова е направила, че чак да е с бан?
Виж целия пост
# 226
Сирената никога не е участвала в най клюкарската тема за компроматите. Сега е доста дейна там.
Виж целия пост
# 227
На мен не ми беше симпатична Мамасита. Избиваше си комплексите във форума.
Виж целия пост
# 228
Сирената никога не е участвала в най клюкарската тема за компроматите. Сега е доста дейна там.
Ти ме хвърли в тъч.
Събрах 2+2
Виж целия пост
# 229
Я ни разкажете математиката.
Виж целия пост
# 230
Сирената никога не е участвала в най клюкарската тема за компроматите. Сега е доста дейна там.
Т.е.  пише отново тук в компроматната тема ли?
Виж целия пост
# 231
Уиш, ама казвайте ги тия работи.
Виж целия пост
# 232
За мен проксима не е Сирената. Това казвам.
Виж целия пост
# 233
Уиш, ама казвайте ги тия работи.

Казвайте ги, ама не с недомлъвки.
Сигма само хвърля бомбите и после да гадаем.
Ми аз не чета Компромати.

Като споменахте Saule, с Богиня ли имаха  big scandal?
Виж целия пост
# 234
Сирената ако се върне просто няма как да не се разпознае.
Виж целия пост
# 235
И аз така мисля. Ако се върне всички ще разберем.
За Красимира някой нещо знае ли? Зачезна тая жена.
Виж целия пост
# 236
А  за Barbarella* занете ли нещо? И нея никаква я няма.
Виж целия пост
# 237
За мен проксима не е Сирената. Това казвам.
Може и да греша. Но е интересен и интелигентно мълчащ потребител.
Виж целия пост
# 238
Сирената ако се върне просто няма как да не се разпознае.
Абсолютно.
И ще бъде рсзпозната моментално.
Виж целия пост
# 239
Къде изчезна absurT ? И тя ли е с бан като Сирената?
Последните ѝ публикации бяха в политическата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия