Форумни липси № 9

  • 441 685
  • 3 622
# 240
Казаха, че е с бан. Тя си го заслужава. Едва ли има потребител, с когото не се е заяждала.
Виж целия пост
# 241
С мен не се е заяждала, макар да съм чела кървави сцени между нея и други хора Grinning
Липсва ми тук, както и всеки друг грамотен потребител.
Виж целия пост
# 242
С Абсурт и аз съм спорила. Устата е много наистина.
Ама не била нещо звяр, не съм и я видяла да обижда.
Ама не съм и чела всички неща.
Виж целия пост
# 243
Обиждаше, и още как! Злобно и лично.
Виж целия пост
# 244
На мен липсва ник хър Мяуджести или нещо подобно. Може да бъркам ника, но имам много добри впечатления от меният ана този ник.
Виж целия пост
# 245
Божееее! Не била обиждала?! Че то това ѝ беше най-силната страна.
Намери ли ти слабо място като майка/съпруга, ще те смачка.
Не знам със снаха си ли има лични проблеми, но все жените ѝ бяха криви.
Виж целия пост
# 246
Дори не е нужно да е слабо място, а започваше да се подиграва и да пише гадости така, че да се опита да го представи като слабо място.
Виж целия пост
# 247
С мен не се е заяждала, макар да съм чела кървави сцени между нея и други хора Grinning
Липсва ми тук, както и всеки друг грамотен потребител.
На мен също ми липсва. Поне в 90% от случаите бяхме на противоположно мнение, но винаги дебатът с нея беше интересен и по същество. В никакъв случай не е имало заяждане докато спорехме.
Виж целия пост
# 248
АбсурТ ми липсва, че е чепата, обичам хора с характер. Сирената не, патетика и лалджийство до безкрай.
Виж целия пост
# 249
Ох, да. Сирената беше безкрайна логорея.
Виж целия пост
# 250
Мамасита е интелектуално предизвикателство, докато Абсурт е на ниво махленска клюкарка. Житейският й опит го има всяка жена над 60-те. Най се дразнеше  да прочете, че някоя жена иска да напусне мъжа си и да се върне при родителите си. Направо откачаше от такава несамостоятелност, нищо, че тя и мъжът й бяха живели едно 15 години при майка й.
Виж целия пост
# 251
Не така. АбсурТ имаш емоционален интелект. Но се тая, кой разбрал, разбрал.
Виж целия пост
# 252
Все пак Мамасита е философ най- официално.  Някак не може да става сравнение.
Виж целия пост
# 253
Да, дървен философ.
Виж целия пост
# 254
То не са ли всички философи дървени? Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия