Форумни липси № 9

  • 441 624
  • 3 622
# 195
А имаше ли Крейзи Чик или нещо такова?
Виж целия пост
# 196
А имаше ли Крейзи Чик или нещо такова?

Имаше, супер свежарка беше, а аватарът й- един от най- яките евър. Беше много активна в една тема за обличане и комбинация на дрехи. Не "спортно- елегантно", но идеята беше такава. За съжаление, в момента не се сещам как точно беше формулирана.
Виж целия пост
# 197
Като споменахте мъжката част- какво се случи с Вълкът с дълъг ник?
Добре е, доколкото го засичам във фейса.
Виж целия пост
# 198
А имаше ли Крейзи Чик или нещо такова?

Имаше, супер свежарка беше, а аватарът й- един от най- яките евър. Беше много активна в една тема за обличане и комбинация на дрехи. Не "спортно- елегантно", но идеята беше такава. За съжаление, в момента не се сещам как точно беше формулирана.

"Без грим, без токчета, без ролки"
много любима
Виж целия пост
# 199
А имаше ли Крейзи Чик или нещо такова?

Имаше, супер свежарка беше, а аватарът й- един от най- яките евър. Беше много активна в една тема за обличане и комбинация на дрехи. Не "спортно- елегантно", но идеята беше такава. За съжаление, в момента не се сещам как точно беше формулирана.

"Без грим, без токчета, без ролки"
много любима

И нещо си "кежуъл ала- бала..." имаше.
Виж целия пост
# 200
Цонна,много колоритна личност.
Виж целия пост
# 201
Къде са кукумицинка и татко панда?
Виж целия пост
# 202
За Лабрекс някой знае ли нещо?
Виж целия пост
# 203
Мамасита няма ли да бъде помилвана? Thinking
На мен ми липсва.
Виж целия пост
# 204
Ще бъде помилвана колкото помилваха Даун...
Виж целия пост
# 205
Ще бъде помилвана колкото помилваха Даун...
хахахахаха
Виж целия пост
# 206
Кажете поне коя е Даун, като пускате бомбата, че пише.
Виж целия пост
# 207
Аз не знам да пише.
Виж целия пост
# 208
Да, но за втори път се твърди обратното.
Виж целия пост
# 209
Кажете поне коя е Даун, като пускате бомбата, че пише.
Down Under
https://www.bg-mamma.com/?topic=1084269
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия