Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 417

  • 31 259
  • 735
# 555

Спокойна нощ ,момичета!
Виж целия пост
# 556


Добро утро в ден четвъртък - успешен да е.
Специални поздрави от Керим. Някои помним неговото "Tamam".

Виж целия пост
# 557
Добро утро!Деня е на Даахан и Селви!

Кирим  Ългаз-от този образ започна любовта и уважението към труда на Енгин!
Виж целия пост
# 558
Добро утро,



Момичета, Hug

Здрав и спокоен ден.
Виж целия пост
# 559


Добро утро момичета  Two Hearts
Да сложа и аз Даахан - все още наша болка за трагично завършил млад живот.
Но пък това беше роля - силна, различна и емоционална. Докато не се появи Санджар Ефеоглу.
Обаче така е при Енгин - с  всичко ново което играе, той надгражда и вади от себе си нови и нови предизвикателства. Затова е ценен професионалист и е запазена марка за качество. Прибавяме отговорност и толерантност.

Хубав и успешен ден четвъртък.

Ще сложа и Керим. Без неговата доброта и милота някак не се получава.


Виж целия пост
# 560


И от мен Даахан и Селви.
Виж целия пост
# 561


Керим ни праща поздравче.
Въпреки, че времето е за активност - направо сме си "заспали" откъм такава...

Виж целия пост
# 562
Здравейте момичета!

Енгин е специален! Има много актьори, но не съм срещала такива актьори като Енгин. Той е толкова отдаден на ролите, че когато гледаме образите му, напълно се абстрахираме, че това не е един актьор, а наистина различни хора с различни съдби, всеки със собствена история!
И когато го видим извън играта, това е съвсем различен човек. Скромен, благороден, с искри хумор в очите! Когато се появи, привлича цялото внимание към себе си и не го пуска!


И от мен Даахан и Селви.



Керим



Лек ден момичета!
Виж целия пост
# 563




Ами активността зависи от нас.
Виж целия пост
# 564

Керим:sparkling_heart:
Първата роля ,е като първата любов.Не се забравя!
Виж целия пост
# 565


Оххх, да не заспим....
Виж целия пост
# 566




Да си изберем тоалет и на разходка - времето е прекрасно навън.
Виж целия пост
# 567


Компанията, която е работила с Енгин с екипи от статисти, написаха:

Щастието да работим по един и същи проект с Eнгин Aкюрек, с когото сме работили заедно по много проекти.
Виж целия пост
# 568


Не е време за кафе, но за чай - винаги.

Виж целия пост
# 569


Тук  турският  СЕМ ни бяха отрязали целувката, но добре, че е интернет......



Красивият Керим
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия