Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 417

  • 31 259
  • 735
# 570


Пак Керим.Heart
Виж целия пост
# 571


Докато още е четвъртък.
Виж целия пост
# 572


Четвъртък, четвъртък... вече отминава.
Връщам се на Санджар и Мави.
Виж целия пост
# 573
От мен семейство Ефеоглу!
Виж целия пост
# 574


За лека и спокойна.
Виж целия пост
# 575


Добро утро в ден петък - успешен да е.
Дано ни донесе новини...
Виж целия пост
# 576


добро утро момичета Two Hearts
Нека е спорен ден петък!
Виж целия пост
# 577
Добро утро,



С Керим.Heart

Момичета, Hug

Здрав и спокоен ден.
Виж целия пост
# 578
Привет в петък!Докато се наканя да ви кажа Добро утро,то ще стане Добър ден!
И днес се очертава да е приятен и слънчев деня.Спорен и лек да е,и бързо да свърша!
Виж целия пост
# 579


Липсва ни семейство Ефеоглу.
Виж целия пост
# 580

Да похапнем, че то обяд е вече!
Виж целия пост
# 581


Красивите спомени заместват липсата на новини.
Виж целия пост
# 582
Здравейте момичета!

 Кадир! Първата роля на Енгин ,толкова ярка като пламък ,но отстъпи място на другите му роли за по-нататъшното издигане на Енгин като професионалист!




И най сладкита двойка, баща и дъщеря!



Желая ви весел ден!
Виж целия пост
# 583


https://twitter.com/AkyurekArab/status/1492167917286342664

Сериалите с Енгин, които в момента се излъчват в Парагвай:
* "Каква е вината на Фатмагюл" - за втори път;
* "Мръсни пари и любов" - за четвърти път и
* "Дъщерята на посланика" - за първи път.
Виж целия пост
# 584


https://twitter.com/AkyurekArab/status/1492167917286342664

Сериалите с Енгин, които в момента се излъчват в Парагвай:
* "Каква е вината на Фатмагюл" - за втори път;
* "Мръсни пари и любов" - за четвърти път и
* "Дъщерята на посланика" - за първи път.

Flowers Bouquet
Парагвай не е РБ...Ние сме най, най...

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия