Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през януари

  • 144 232
  • 4 271
# 1 095
Бабри,камшик а! Laughing


Геро.



BeautifulM,заповядай.


Добро утро!
Благодаря за кафетата.Нямам да ми е проблем да ги изпия и двете.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 1 096
По Нова дават малкия Исус от Асеновград. 😂
Виж целия пост
# 1 097
Добро утро!
На Бабри- НАспорт, аз второто кафе допих. Отдавна съм станала, втора пералня въртя.
Спя лошо напоследък. Много неща, които все са ми на "премисъл" се събраха, явно си дават отражение.

Много сте готини всички и сега докато свикна,ще има да чета всяко име.Преди по аватарите ви разпознавах Wink

Сейм хиър, дет се вика.

По Нова дават малкия Исус от Асеновград. 😂

И по БТВ също. Въртя каналите, а те все едно и също дават.
Виж целия пост
# 1 098
Снощи в анонса ми се мерна,че е бая мургаво това бебе.
Виж целия пост
# 1 099
Мале ужасТ! 🤭😂😂😂 Дрехите му са от Турция! Батко му пие по Едно бОза всяка нощ. И по 10 кофички кисело мляко. 👀🤭🤐
Потрес. Бахов ги взе за мезе. 😂
Виж целия пост
# 1 100
Баш. Ама то кой не испаноезичен би си кръстил детето Исус. Иначе е сладък Исус, аз много обичам новородени смачкани бебета.
10 кисели млека. Еха!
Виж целия пост
# 1 101
Добро утро, девойки!
Много работа при мен, вместо да се успокоят нещата, все по -зле става Grinning

Гледам, спортували сте, похапвали сте... въобще активна грижа за себе си Grinning
И с нови премени, едни такива страстни и горещи...

Карамелче, ти питаше за режим на хранене. Аз съм на палео и съм доволна.

Лек ден ви желая Nature Sun With Face
Виж целия пост
# 1 102
Вай, вай, едно боза и 10 кисели млека Joy
Пък дрехите много ясно, че от Турция, няма да се излагаме сега.
Ох, прочухме се пак. Миналата седмица с онзи убавец с гранатата, тази - с Исусчо.

Какви баклави и тулумбички сте спрягали по нощите? Поне по едно парченце баклавичка да бяхте ни оставили. Или една мъничка тулумбичка? Ма не, всичко сте си изяли.

Честити да са именниците, ако има такива!

Допивам си кафето и изчезвам по задачи.
Виж целия пост
# 1 103
Мале ужасТ! 🤭😂😂😂 Дрехите му са от Турция! Батко му пие по Едно буза всяка нощ. И по 10 кофички кисело мляко. 👀🤭🤐
Потрес. Бахов ги взе за мезе. 😂
Върнах да го гледам,със сълзи се смях 😂😂😂😂.
Виж целия пост
# 1 104
А аз как да го гледам, м???
Виж целия пост
# 1 105
😆 Виде ли му капата с перото?! Коя от нас мож да се поФали с такваз,а,а??? 🤪😂
Виж целия пост
# 1 106
И аз идвах с кафе,ама вече сте сервирали.
Пак сте яли по нощите. 😆 Аз уж спах,обаче като звънна таз аларма,спрях я и дремнах още 15 мин. 🤭
Честито на именяците!
Хубав ден. 🌺

 Ени, сетих се за един виц по случая - "През нощта прескочих набързо до хладилника, докато всички спят.
Наредих се трета."

Аз пък си легнах в 22.30, и понеже предната нощ не бях спала, тази спах като порче.

Честит имен ден на имениците днес!
Виж целия пост
# 1 107
ММ беше нощна и вчера,и днес носи закуски. 😖🥺 Как да устоя на мазната баничка,кренвиршката,пицата,кифлата с шоколад и бОзата! 🤭😂 (Добре,че Ренко ме цитира,та да видя какво съм написала-буза... 🤐) Ще замезвам нещо.
Виж целия пост
# 1 108
Не спах добре и аз. Куч още не се е възстановил и пие вода и пишка като новородено. Та през нощта реших да го изведа и после няма заспиване. На всичкото отгоре се събудих схваната. Имам да разтоварвам гардероб в обедната почивка и да обикалям мебелните магазини след работа.
Виж целия пост
# 1 109
Попи, как през нощта ще го извеждаш Scream Не те ли е страх самичка?
Добро утро! Едва се надигнах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия