?Въпроси всякакви за СО? 2022

  • 339 934
  • 8 905
# 5 730
Една душа, кво толкова.
Виж целия пост
# 5 731
Защото е работил, докато жена му си е бъркала в носа, знаем, знаем.
Не тя не си е бъркала в носа, ама щот първата ми работа беше на строеж още като ученик и си спомям как на прибиране заспивах в автобуса почти веднага (а иначе съм от хората със много лек сън), инак и по 15 часа ресторантите също беше "интересно", и после някой да ти пили на главата, че не обръщаш внимание и лежиш на дивана. Sunglasses
Виж целия пост
# 5 732
Има причина да си сам.
Виж целия пост
# 5 733
Баси 40 часа седмично ако работех сигурно щях да го приемам като перманентна отпуска
Виж целия пост
# 5 734
Защото е работил, докато жена му си е бъркала в носа, знаем, знаем.
Не тя не си е бъркала в носа, ама щот първата ми работа беше на строеж още като ученик и си спомям как на прибиране заспивах в автобуса почти веднага (а иначе съм от хората със много лек сън), инак и по 15 часа ресторантите също беше "интересно", и после някой да ти пили на главата, че не обръщаш внимание и лежиш на дивана. Sunglasses

Като нямаш време за сън, защо ти е това гадженце? А, да - да ти слугува, понеже след работа си изморен и нямаш желание да се самообгрижиш, а е жалка картинка майка ти да ти робува на стари години.
Виж целия пост
# 5 735
Кат не ви изнася що го работите?
А, да, да ревете в кърмачески форуми.
Виж целия пост
# 5 736
Остави ги мъжете за какво реват в този форум.
 Но не ви ли се струва ,че жената излезе от кухнята и се качи на леглото.   Само смени едно място с друго.
 Знам ,че не е така , но от постовете - отговор на определени теми като тази изглежда така.
 Колко  време ще издържи един мъж да  има  пеперуда, нежна, само за радост.
 Нашето поколение се доказваше най-феминистки че може всичко и издържа на всичко.
 Просто сега се чува само  бебо, заеми се. Опростявам, но така изглежда отстрани.
 Самостоятелни , успешни, красиви жени,  като трофеи пред мъжа.На пиедестала да ги боготвори.
 Знам ,че не сте съгласни.

 Имах виртуален контакт с една  жена, в чужбина, разказваше си как се запознала с мъжа си, една година са се хранили по ресторанти и не е пипвала нищо, просто любовница,  после  всичко. И лъскава професия е имала, модно облечена, дама от всякъде,  последно учи отново,че младост до време.
Виж целия пост
# 5 737
Боряна, какво ти донесе това доказване  - и в обора, полето, фабриката?
Виж целия пост
# 5 738
Пак казвам - както си го направиш. Аз не пипвам нищо в къщи защото обикновено след една такава тежка смяна не мога да ходя камо ли нещо друго да свърша. А е гъкнал, а съм го завряла там дето слънце не го огрява. При все, че можем да си позволим финансово да си остана вкъщи и да се преквалифизарам... ама пусто стискане на пари. За това ще ми търпи и лошите настроения и изблиците ми. И ще чисти и ще готви и ще оправя и хоро ще играе.
Виж целия пост
# 5 739
Не е въпрос какво ми е донесло.
  Въпроса е , че все едно да се обуеш с розовите кюлоти на прапра пра баба си, и да се мислиш за еротична. Има такива и за ума.
 Кажи ми веднага  е точно тропане с краче. Проява на безпомощност, мрънкане да е вечно на разположение  мъжа и  да те глези и винаги разбира все едно си куклата му не помага.  Колко съвети този не става,  кой става и намерихте ли го е важно.И задържахте ли го  е още по-важно.
  Споменах една  предния пост, има отделна тоалетна да не чува мъжа и разни звуци , да мисли, че тя такива неща не прави . Вие искате да се излива всяка мисъл и  намерение, колебание, а  не трябва. Особено от мъж. Те понасят драми,  оплакване , защото и без това не слушат.  Може да му разправяте, но той на вас - не. Захленчи ли  е свършен.
Виж целия пост
# 5 740
Една душа, кво толкова.

Ех и ти, Мефистофеле...
Ама както четеш, расте бездушно поколение, няма какво да му вземе човек...
Виж целия пост
# 5 741
Една душа, кво толкова.

Ех и ти, Мефистофеле...
Ама както четеш, расте бездушно поколение, няма какво да му вземе човек...
Намира се.

Боряна, обрисуваш една порода жени, които и по твое време са били толкова, колкото и по мое са.
Не е въпросът да си глезена примадона, а че еволюцията извади жената от кухнята, обърса я с престилката, сложи и червило и ѝ включи копчето за говор.
Гледам не се понася на изоставащите в същата тази еволюция.
Виж целия пост
# 5 742
Честно казано аз  е се виждам да работя цял ден и накрая да се прибера вкъщи с надеждата да изкарам една приятна вечер в компанията на любимия ми мъж, а той да ми се цупи и да си изкарва работните неволи на мен.
Или пък цял ден да съм гледала децата, да съм организирала дома и накрая ММ да се върне и да нареди да му се пази тишина и никой да не му говори.
Как ли пък не!
Виж целия пост
# 5 743
Пак казвам - както си го направиш. Аз не пипвам нищо в къщи защото обикновено след една такава тежка смяна не мога да ходя камо ли нещо друго да свърша. А е гъкнал, а съм го завряла там дето слънце не го огрява. При все, че можем да си позволим финансово да си остана вкъщи и да се преквалифизарам... ама пусто стискане на пари. За това ще ми търпи и лошите настроения и изблиците ми. И ще чисти и ще готви и ще оправя и хоро ще играе.

Чети по-назад, домашната помощница е задължителна в тоя случай. За твоя сметка.
.... а да, забравих, тва се изисква само от мъжът.
Виж целия пост
# 5 744
Ако говорите по казусът на тежката работа на половинката на Анонимната и липсата на секс...
Аз със брак и дълга връзка, преди това, съм си изработила навици, които да гарантират секса.
Например колкото и да е изморен, ако съм решила, че искам да ме намаже с масло за тяло след моята баня, той няма как да изклинчи... И някак си съвсем естествено идва еротиката....
Друг вариант - когато искам секс, пускам любимата му музика и глезя него - с масаж разнообразен с целувки тук там...
Любимото му ядене, любимият аромат и ако има фетиш към дадено облекло - всичко или заедно или поотделно.
Колкото и да е изморен, някои неща му действат много силно.
Освен това си знае, че ако не ми обърне дълго внимание, някой ранна сутрин ще се събуди...
Скрит текст:
в мен.

Но от друга страна се и съобразявам - ако е изморен толкова, че прав заспива или даже не вечеря, а се мята към леглото, няма за какво да го тормозя...  Има такива моменти, понякога за цял месец даже, и при мен и при него. Хора сме и е нормално. После ние си го компенсираме...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия