?Въпроси всякакви за СО? 2022

  • 339 934
  • 8 905
# 5 760
Запазените и от двата пола винаги ще имат повече опции, но все пак не каквито са имали на младини.
Може би в общия случай, но има и изключения. При мен с годините опциите се увеличиха за по-добри партньори. Зависи от средата и критериите.
Виж целия пост
# 5 761
Кой какво видял у живота - това държи като норма.
Много печал, малко радост.

А, животът е толкова хубав и шарен, предлагащ толкова възможности Blush
Виж целия пост
# 5 762
Според мен апетита идва с яденето и това в пълна сила важи и в секса. Колкото по- рядко сте интимни с партньора, толкова повече се отчуждавате и другите проблеми взимат връх.
Така,че трябва взаимно разбиране и компромиси.
Виж целия пост
# 5 763
Може би в общия случай, но има и изключения. При мен с годините опциите се увеличиха за по-добри партньори. Зависи от средата и критериите.

Няма такова животно "общ случай".
Това е грешката на съвременния тип мислене - статистическото.
Всеки случай си е случай и да се обобщава може да носи полза само на борсов спекулант, който иска да излъже други борсови спекуланти с обобщаващите си графики.

Кой какво видял у живота - това държи като норма.
Много печал, малко радост.

А, животът е толкова хубав и шарен, предлагащ толкова възможности Blush

Животът е гаден и накрая се умира.
Виж целия пост
# 5 764
Зависи какви опции се търсят Wink За секс, жените винаги имат много опции. Опциите за топ партньор и на двата пола спадат с годините, мъжете пък могат да си купят определен тип жена с пари. На мъжете опциите за семейство се повишават с годините, но обикновено не с млади красавици, а с такива, на които със същите тези години са им паднали критериите поради различни фактори. За определен тип стари ергени обаче, опциите вървят единствено към съкращаване. Запазените и от двата пола винаги ще имат повече опции, но все пак не каквито са имали на младини.
Само за определен тип стари ергени, но не и за определен тип стари моми? Smiley
Виж целия пост
# 5 765
В моя случай мъжете работят , аз хубавея. 😁
Виж целия пост
# 5 766
Е, то каква полза от повишение нивата на опциите за партньори, като реално няма партньори, а или поне количеството им не съответства на опциите?!
Колкото за общия случай - в такива случаи вместо общия случай си служим с примерите, с които разполагаме от опита и наблюденията си. Не за да кажем как е в общия случай, а че има и няма хора, които във всеки случай ни обясняват кое как няма да стане. Примерно.
Simple Smile
Виж целия пост
# 5 767
Зависи какви опции се търсят Wink За секс, жените винаги имат много опции. Опциите за топ партньор и на двата пола спадат с годините, мъжете пък могат да си купят определен тип жена с пари. На мъжете опциите за семейство се повишават с годините, но обикновено не с млади красавици, а с такива, на които със същите тези години са им паднали критериите поради различни фактори. За определен тип стари ергени обаче, опциите вървят единствено към съкращаване. Запазените и от двата пола винаги ще имат повече опции, но все пак не каквито са имали на младини.
Само за определен тип стари ергени, но не и за определен тип стари моми? Smiley

Да, защото тенденцията за повишаване е при мъжете, съответно няма как да търсим изключения от липсваща тенденция при жените. Не четеш с разбиране дори когато е в твоя полза Joy Но е показателно за коя част си се хванал (припознал) Wink
Виж целия пост
# 5 768
Аз не разбирам защо въобще тези етикети продължават да се лепят, освен за целта за засягане и засрамване на конкретна група.
И това, че един мъж или жена е сингъл, дори и за продължително време, далеч не означава, че е станал/а монах/монахиня и че не се "вози на въртележката". Напротив, прави го, но неагажиращо.

А при данни от последното преброяване 10 мъже на горе-долу 8 жени, за подобна "нарастваща тенденция" можем да говорим единствено ако искаме да предизвикаме емоционална реакция в публиката и не правим никаква връзка с реалността. Като изключим двамата мъже на 10, които остават практически без жена, което е факт, който не може да се промени, в предвид наличието на повече мъже, при останалите, за всеки сингъл мъж има по една сингъл жена.
Това, без да отчитаме тези от двата пола, които работят на няколко стана, естествено... Grinning
Виж целия пост
# 5 769
Феникс, не отчиташ фактора възраст. При 10-8, може да има жена за всеки 8 мъже, но за двама от тях тази жена може да е с 20 години по-възрастна. Все пак жените живеят повече. И това само този фактор, а има и други. Не е толкова проста тази сметка.
Виж целия пост
# 5 770
По-вярна е теорията 20-80.
20% от мъжете спят с 80% от жените.
Тоест ясно е, че в тази група има жени, доито не докопват мъж. Стари моми един вид.
Ако искате мъжът да ви е в кърпа вързан, трябва да сте във втората, остатъчна група.
20% от жените спят с 80% от мъжете.
От тази група пък са старите ергени.
Виж целия пост
# 5 771
Като изключим двамата мъже на 10, които остават практически без жена, което е факт
Зависи кое списание четеш. От горното може да се заключи и че 2 от 8 жени кръшкат с чуждо Wink
Виж целия пост
# 5 772
И от двата пола има хомосексуални. Трябва да се имат предвид при пресмятанията колко жени на колко мъже се падат. Те двамата мъже без жени от статистиката може въобще и да не искат жени.
Виж целия пост
# 5 773
Какво мислите за хомотата ?
Забранено ли е да се дискутира ?
Виж целия пост
# 5 774
Имате конкретен семеен казус?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия