? Въпроси всякакви ? (2022 г.)

  • 577 381
  • 14 736
# 375
Къде биха могли да оценят и евентуално да купят китара? Имам една ненужна, не изглежда зле, май е испанска, акустична. И се чудя какво да правя с нея.
При нас има музикални магазини, които изкупуват, не само продават музикални инструменти. Друг е въпросът обаче, дали е изгодно за теб, като продавач. Преди години ми даваха 700 лева за пияно, в отлично състояние, което те предлагаха за 2400 минимум. Не се съгласих и още му бърша праха. Плюс викам акордьор на всеки пет-шест години.
Виж целия пост
# 376
Търся една книга за историята за зайчето- играчка, което стана истинско благодарение на любовта на момчето към него.Където феята го превърна после.Имаше я  по моловете в книжарниците,но не знам дали не са свършили, затова някой ако знае от къде може онлайн да се поръча?
Виж целия пост
# 377
Къде биха могли да оценят и евентуално да купят китара? Имам една ненужна, не изглежда зле, май е испанска, акустична. И се чудя какво да правя с нея.
Иди в академията някой да я погледне. Едва ли е нещо. Родителите ми са класически музиканти. Имахме и цигулки и пиано, от Германия, със свещници и всичко, мисля да го даря един ден. Баща ми продаде контрабаса си, много хубав инструмент, на студент от академията. За без пари, заради занаята. Сега, знам за един човек , който поправя инструменти и е наясно, ама трябва да питам майка за координати. Ако е на линия още. Като цяло не се надявай да е нещо ценно чак или дали изобщо е продаваемо. Попитай сериозен музикант, за някаква оценка. Антиквариата е нищо, подарявай Simple Smile  Не бих се занимавала.
Виж целия пост
# 378
Райче, попитай в Раят на диадемите(фейсбук). Може да ти я изработят.
Виж целия пост
# 379
Диадемите са от алиекспрес. Ако имаш 2-3 месеца и ти се чака, търси там.
Виж целия пост
# 380
За 20 дена ми дват нищата от алито.
Виж целия пост
# 381
За събота ми трябва 😆
Виж целия пост
# 382
За 20 дена ми дват нищата от алито.
Да, с доставка стандарт. Ако са сейвър- към месец, ако са кайняо - и повече.
Виж целия пост
# 383
Виж в парти центровете според мен.
Тук намерих за 30г, не мога да ровя , нещо не се ориентирам в сайта, воже да звъннеш да питаш..
http://partyboutique.bg/product/3701/diadema-30-ti-rozhden-den.html

А, ето и за 18г..Grinning
http://partyboutique.bg/product/3839/diadema-18-ti-rozhden-den.html


С чайано вчера взех пратка от декември.
Виж целия пост
# 384
Търся една книга за историята за зайчето- играчка, което стана истинско благодарение на любовта на момчето към него.Където феята го превърна после.Имаше я  по моловете в книжарниците,но не знам дали не са свършили, затова някой ако знае от къде може онлайн да се поръча?

https://m.helikon.bg/231798-%D0%9F%D0%BB%D1%8E%D1%88%D0%B5%D0%BD … %D1%87%D0%B5.html

Тук
Виж целия пост
# 385
PSR-ите в НЗОК почти навсякъде ли могат да се направят и откъде взимат секрет /гърло/?
Виж целия пост
# 386
Не е навсякъде, в определени лаборатории изобщо не правят PCR тестове. На мен ми взеха от носа и гърлото, не знам дали навсякъде е така.
Виж целия пост
# 387
Ако човек има положителен ПСР или ако някой от семейството му е болен, не трябва да чака някой да му предпише карантина.
Тя започва да си тече от денят,в който е направен теста.Лабораторията го изпраща в рзи,от там на лл и му излиза на компютъра.Даже понякога може и рзи да звъннат на човека да го ''подсетят'',че е карантиниран.
Виж целия пост
# 388
Как по ягодите работи този тирбушон?
Виж целия пост
# 389
Кой тирбушон?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия