Лидл 159 - Януарско ново начало

  • 141 841
  • 2 478
# 15
Няма да ходя скоро аз. Имаме храна бол вкъщи..
Долче, отвори закони и чети раздел трети.
Виж целия пост
# 16
Честита Нова година и само успешни покупки през нея!
И благодарности за новата тема.
Виж целия пост
# 17
Tета, ама аз искам, ако може, някой да го разтълкува този закон. 😁 Че често чета и пак не ми става ясно има ли уловка или не...😄 Предполагам, че ще е интересно и за други.
Виж целия пост
# 18
Май споменахте рекламация на пижами...
Реших да видя пристигнала ли ми е дигиталната касива бележка и нямаше как да не забележа този текст:

Лично мен така написано на бележката, всеки да се юрне да чете закона... само ме отказва от още повече стоки от Лидл.
Много ме дразнят нагли хора, като смятат, че могат да разполагат с времето ми.
Виж целия пост
# 19
За много години!
Утре и аз ще се отида до Лидл за зехтин, някой каза, че е хубав. Дано да има...
Виж целия пост
# 20
одъртяхте с 1 год. rotfImbo  - лелки, бабки ....
ориентирайте се към подходящите за възрастта ви продукти Smiley



Шшшш, алоуууу! Я без обиди! Sweat Smile
Не стига, че води хорото, дъртото, ами и обижда "младежта"! Joy
Виж целия пост
# 21
При нас имаше много зехтин (все едно никой друг не беше взимал).
Морена, точно. Някак като предупреждение ми звучи...
Виж целия пост
# 22
одъртяхте с 1 год. rotfImbo  - лелки, бабки ....
ориентирайте се към подходящите за възрастта ви продукти Smiley



Шшшш, алоуууу! Я без обиди! Sweat Smile
Не стига, че води хорото, дъртото, ами и обижда "младежта"! Joy
"стой си млада ... от едната страна на везната. от другата се добавя 1 год".
древен статистически извод rotfImbo
Виж целия пост
# 23
Нормално е да е така написано. Хипотезите са много, няма как да се опишат.
Утре ще ходим ли за врат Joy
Виж целия пост
# 24
Лично мен така написано на бележката, всеки да се юрне да чете закона... само ме отказва от още повече стоки от Лидл.
Много ме дразнят нагли хора, като смятат, че могат да разполагат с времето ми.
Това, което видях е, че Раздел III е "Средства за защита на потребителите". Естествено, нищо не ми стана ясно, защото дори не разбирам какво точно е "цифровото съдържание или цифровата услуга" при продажба на стоки, но поне е свързано нещо с нашите права, а не на търговеца. Simple Smile
Виж целия пост
# 25
Все си мисля, че ще ограничава и нашите права...не знам защо 😄 Тези цифрови съдържания и услуги и на мен са ми неясни.
Виж целия пост
# 26
Не знам защо се нервите на лидл, не той е приел закона. Не е длъжен и да напомня че има нов закон, презюмира се, че всеки гражданин познава и знае всеки един закон .

Аз ще изчакам "софиянците " да се приберат, и тогава ще посетя магазино Joy
Виж целия пост
# 27
Все си мисля, че ще ограничава и нашите права...не знам защо 😄 Тези цифрови съдържания и услуги и на мен са ми неясни.
Нищо цифрово не виждам аз в стоките на Лидл, ама карай. Да не говорим пък, че има 3 броя Раздел III в закона. Ама нали са го написали на бележката, да си връзват там гащите когато им потрябва Simple Smile
Виж целия пост
# 28
Брадичке, мерси за темата!
Утре се оглеждайте за намалено агнешко, че стана уникално! Честно, това най-вкусното агнешко, което съм пробвала, оставям ви рецептата, ако някой реши да пробва:
Виж целия пост
# 29
Утре ще има пазар и ще поразгледам. Не се настройвам за нищо предварително, каквото има, такова.

ПС. за много години и благодарско за темата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия