Спам тема (Януарски - Празнично Новогодишен Спам!) - от 01.01. до 31.01.22г.

  • 25 082
  • 1 229
# 300
Е ся ако някой пусне фотки, как ще ги видиш? Smile
Виж целия пост
# 301
Аз ще пусна Joy
Виж целия пост
# 302
Лори, "визуализация" е истината! 😂
Виж целия пост
# 303
Аз за събота съм За, Норче! Пънч?
Аа, Норче, имам нужда от тебе!

Гръмна ми в ръцете пистолета за горещ силикон. 3та чаша пия, не мога да се успокоя. Дойде му вповече ентусиазма ми ли, ко му стана? Тамън в разгара на творене бях Disappointed .
Виж целия пост
# 304
Нужда как? Дай ми насока. Изгори ли се ?
Виж целия пост
# 305
Много зор си му дала, Дайс. Wink
Виж целия пост
# 306
Добро утро!
Вън мисля, че не е за жени хохохо. Може ли да си остана у дома? Кажете Даааа, моля! 😂
Виж целия пост
# 307
Добро утро!
Верно е голем бахър. Бррр.
И аз искам в къщи, ама съм решила да се трудя. Grinning
Виж целия пост
# 308
Не успях да се изгоря, обаче си изкарах акъл.
Имам нов Simple Smile довечера продължавам Heart .

Норче, едни красоти трябва да сътворим Simple Smile
Виж целия пост
# 309
гледал съм такова видео по погрешка с две девойки които красоти сътворяват
Виж целия пост
# 310
Даваш тема за размисъл Joy
Виж целия пост
# 311
На сухо съм Simple Smile

Виж целия пост
# 312
той има предвид 2 girls 1 cup, на 100%, извратеняк

Не съм пила от 3 дена и сънувах, че съм толкова пияна, че тръгвам да припадам Grinning
Дайс, ще ме караш да рисувам, нали? Grinning
Виж целия пост
# 313
как две момичета ще пият от една чаша нещо се бъркате
Виж целия пост
# 314
Разсъждавам аз, трябва ми по-извратено мислене.

Не, Норче Simple Smile , по-творчески нещица има за правене.
Като си купя къща на морето, ще дойдеш там да ни нарисуваш една картина Heart

Много се уморих. Едва сега сядам да ям, а съм гладна от 11ч още.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия