Спам тема (Януарски - Празнично Новогодишен Спам!) - от 01.01. до 31.01.22г.

  • 25 082
  • 1 229
# 315
Щом не си правила татуировка с топъл силикон, хич не се оплаквай, Дайс Wink.
Цяла тема имаше пусната във форума за това.

Добър ден, спам!
Виж целия пост
# 316
Янче с кво са пълни тези вкусотии? Обичам, обичам ....
Виж целия пост
# 317
Охх, Янче, хахаха, помня я тази тема, кукувици всякакви!
Аз на малката творя разни неща. И то повече, за да я отвличам от телевизията.

Искам вкъщи, много се уморих!
Виж целия пост
# 318
с каленце шси изкарате по-добре от със силикон
Виж целия пост
# 319
Янче с кво са пълни тези вкусотии? Обичам, обичам ....
Плънката е яйце и сирене.  Каквото поръчат децата, това правя. И бабиното злато яде. Simple Smile

с каленце шси изкарате по-добре от със силикон
Тц! Каленцето сега не е кат едновремешното... не става. Всичко е еко-био-веган-от щастливи химикали  и прочие Grinning
Виж целия пост
# 320
Как обичам солени кифлички Heart
И аз искам вкъщи , но не само няма, ми имам работа да върша
Виж целия пост
# 321
Како е тва каленце? С нищо ни моа го свържа. Grinning

ДД ви! Дано вашият ден е добър, моят е звънящ и пишещ. Омръзна ми вече. По-добре да копая отколкото да говоря по тилифоня, ного мразя организаторски работи. Силата мий в работата сама, в колектив ни моа, емпатията ме изхабява. Куга ши гу разбере съдбата тва, ей! Grinning
Виж целия пост
# 322
Како е тва каленце? С нищо ни моа го свържа. Grinning

Кале е българска пост пънк, ню уейв банда от времето на късния комунизъм и годините на прехода. Прелива с Нова генерация, Ревю и пр. За мое огромно съжаление, няма достъпни читави записи.



Инак, кале е лепило, което циганетата навремето използваха за дишане и бързо унищожаване на повече мозъчни клетки наведнъж. Но сега не щат да се ваксинирват, че било вредно...
Виж целия пост
# 323
Сняг се сипе на парцали,
Джинче ще си сипна, небцето ми да гали.
Виж целия пост
# 324
Исе, мерси за разяснението. Признавам, че съм зле с бг музиката. Grinning
Ей, това съм го слушала обаче:




Аа, и тука се опитва да вали сняг. Мойта сага с тилифоните продължава. Непослушна съдба, непослушна! Joy
Виж целия пост
# 325
Аз па съм с корона
ша си къркам и от клона Simple Smile
Виж целия пост
# 326
Аз май винце ще си сипя по-късно. Чакам ебаг и се сетих, че забравих майонеза и бланширани картофки да си поръчам. Сега по принуда ще ям здравословно Joy

Ти мани къркането тогава, ми как си?
Виж целия пост
# 327
Аз па съм с корона
ша си къркам и от клона Simple Smile
Лошичка корона,
метнала Пънчи на клона.
Виж целия пост
# 328
Мастър, ко стана?
Виж целия пост
# 329
Пънчи, леко да минава.
Пфу, няма отърване от тая гад.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия