Има ли други бебета, които не спят през деня като нея и какво мога да направя?
Има ли други бебета, които не спят през деня като нея и какво мога да направя?
Просто съм се видяла в чудо и вече съм супер изнервена. Все си мисля, че е опасно за здравето й да не спи през деня, а и аз нямам миг да свърша нещо друго, какво остАва да си почина
Аз все си повтарям, че съм най-некадърната майка, която не може да си приспи детето или че нещо й има или нещо ще й стане с това неспане... Много съм се отчаяла, а и като слушам около мен някои хора с бебета как си спят и си заспивали ей така сами, както си играят
А аз приспивам по 2 часа и накраями иде да се метна през терасата
Бебетата са различни. И около мен всички бебета и майки си спяха и не ми вярваха какво значи бебе да не спи, ама оцеляхме. Препоръчани теми