Какво повече НЯМА да купя - 20

  • 107 009
  • 754
# 210
Много е трудно да се връща негодна хранителна стока в магазина.
Например скумрията от Лидъл и бозата им, която веднъж е перфектна на вкус, а друг път
не става за нищо. Аз не бих тръгнала с отворен вмирисан продукт.
За бозата поисках среща насаме с управителката и ми бе обърнато внимание, щели да ми върнат
парите, само да нося негодния продукт. Е, да но аз нямам претенции за парите, а просто им съобщавам
като клиентка на какви стоки се натъквам. Въпросът е, че самите производители допускат стока за
брак да бъде пусната в магазинната мрежа и това май е допустимо само тук у нас. Дори стана редовна
практика.
Съгласна съм, че когато нещо по продукта се промени с цел подобряване вкуса или издържливост, може
да не ни допадне, но болшинството от случаите не са от този тип.
Виж целия пост
# 211
В общи линии, ако мине номера. 101 човека ще купят, 3 ще върнат, един ще се оплаче и ето, че и в крайна сметка партидата свършила, вместо да се бракува и загубата да е 100%. Жалко, но факт.
Виж целия пост
# 212
Никога повече Ягоди от Кауфланд! Бяха намалени с 10 % и въпреки цената 3.89 за 250 гр. почти всички и в двата пакета бяха изгнили, но така наредени в кутииките, че клиента да не види.
Виж целия пост
# 213
Сладко от малини на Родна стряха, имаше повече консистенция на конфитюр и не ми хареса изобщо, на марката Брей е в пъти по-хубаво.
Виж целия пост
# 214
Аз връщам на търговеца, и/или на производителя. Последният път се  наложи с кашкавала Елена. И с натърганото гръцко сирене от Лидл така направих /беше в срок, но мухлясало и гадно на вкус/. Отказвам да им ям боклуците, че и да си хвърлям парите в кофата.
Виж целия пост
# 215
Много ми е горчиво. Пия си кафето без захар обикновено, но това ми е много горчиво.
Виж целия пост
# 216
И аз имах повече очаквания от Коста кафе, явно не е моето.
Виж целия пост
# 217
Преди време и аз постнах същото кафе в тази тема.
Виж целия пост
# 218
Крем за ръце”Работливи ръце”...ползвам го една седмица и никакъв ефект 🤨
Виж целия пост
# 219
Синята тубичка ли? Нашето семейство сме им като рекламни агенти! ММ когато работи със строителни материали, аз - след някои почистващи препарати. Много сме доволни.
При теб с какво не се справя?
Виж целия пост
# 220
Този

Суха кожа,цепеща се около ноктите...
Със синя опаковка не съм виждала.
За същите проблеми ли е?
Най бях доволна от един на Mixa,но отдавна не го намирам.
Виж целия пост
# 221
синият крем е супер.
Виж целия пост
# 222
Ще го потърся 👍
Виж целия пост
# 223

Пробвайте този
Виж целия пост
# 224

Препоръчвам този крем,наистина има ефект! Малко по-скъп е (30мл е околу 7-8лв),но наистина си струва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия