Какво повече НЯМА да купя - 20

  • 107 076
  • 754
# 375
https://www.bg-mamma.com/?topic=1424753.new#new
Хайде дами, пренесете коментарите си за маслото в горната тема. Два дена оспамихте тук. Благодаря.
Виж целия пост
# 376


Не усещам никаква свежест, във вкуса на тази паста за зъби. Не бих повторила покупка на нея.
Виж целия пост
# 377
Масло Верея -отвратително,бледо,с вкус и консистенция на гадни  маргарин и крем сирене 😤
Спанак в консерва/никога не бях взимала и няма да повторя,мразя неща в ламарина/,има неприятен мирис 😷
И двете неща от Т-маркет,веригата с вечно лъжливите промоции,подменени етикети с минала годност и несъответствия в цената на касата 😡
Виж целия пост
# 378
Всички български масла са отвратителни, купувам Президент, когато е на промоция и го прибирам във фризера.
Виж целия пост
# 379
Президент е хубаво масло аз с това масло слагам на малкия в попарата
Всички български масла са отвратителни, купувам Президент, когато е на промоция и го прибирам във фризера.
Виж целия пост
# 380
Да кажа все пак за маслото Верея,че не го хвърлих,а реших да го пробвам и претопя на гхи.
Бяха 2х250гр. ...2ч.на слаб котлон,прецедих и беше 250гр. Половината е било вода 😤
Цветът е жълтеникав,има аромат на ядки,вкусно стана 😋
Виж целия пост
# 381
Майка ми едно време, понякога купуваше т. нар. мандраджийско масло, което не ставаше за пряко ядене, защото имаше доста силна миризма. Препържваше го и обикновено го използваше за баница или за готвене. Предполагам, че е било нещо подобно на гхи - помня, че тя чакаше да стане една кафява утайка и тогава го махаше от котлона.
Виж целия пост
# 382
И при това се получи кафяво по дъното на тенджерката,а отгоре нещо като каймак,което било лактозата.Прецедих го и с каймака  забърках едни бързи соленки

Сега го пробвах...доста понамирисва на...обор 😷 и е бледо и странно зърнесто....
Верея е вдясно,другото по-жълто гхи е от немско масло правено преди 1год.,то си е още вкусно 😋
Виж целия пост
# 383
Поредното”истинско”кисело мляко,което разлигави квасеното 😤



Има ли изобщо някое ,което да става за подкваса ?
Виж целия пост
# 384
За подкваса - само и единствено Боженци 4%. Друго не признавам. Вече над 5 години квася с него.
Виж целия пост
# 385
Ще го пробвам и него 👍
Виж целия пост
# 386
Поредното”истинско”кисело мляко,което разлигави квасеното 😤



Има ли изобщо някое ,което да става за подкваса ?

Да, има. Родопчанка Simple Smile
Виж целия пост
# 387
елби или направо закваска от елби.
Виж целия пост
# 388
Аз квася с Домлян 4,5 %(червена опаковка). Никога не се е лигавило квасеното след това.
Виж целия пост
# 389
Последните 2 млека, които купих бяха Боженци 4% и на Домлян някакво. И двете с вкус на лимонтузу. Не съм мега разбирачка, обаче абсурд това да е естествен вкус. Не знам вече какво да купувам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия