Какво повече НЯМА да купя - 20

  • 107 009
  • 754
# 525
Над 15 години купувах единствено кашкавал Равногор.
Зимата пак взехме 5 килограма, директно от мандрата - ужасен Rage Реших, че просто се е случила кофти партида и наскоро взех отново, но този път само 2 опаковки от по около 500 грама - същата работа... Много, много се ядосах Rage

Ако имате препоръка за добър кашкавал (района на Пловдив +/- 50-60 км в радиус), много ще се радвам ако споделите, защото вече 3 пъти купувам различни марки и никоя не ми харесва Rolling Eyes
Виж целия пост
# 526
Казахте ли им за разликата във вкус/качество?
Ако взимам директно от мандра бих им споделяла за нередности.
5кг са си доста ... 🤔
Виж целия пост
# 527
Естествено - и на място, и по телефон- за съжаление - само празни приказки.
Много, много се разочаровах, защото масло и кашкавал от повече от 15 (може дори и 20 да са Rolling Eyes ) години купувахме само техни, независимо дали от мандрата или тук от веригите Rolling Eyes Млечните продукти вкъщи са на особена почит и сега съм в шах, защото не мога да намеря заместител на този кашкавал Sweat
От маслото за щастие имам още около 2 килограма във фризера, след това ще го мисля и него
Виж целия пост
# 528
За съжаление с голяма част от марките е така - произвеждат качествен и вкусен продукт докато се наложат на пазара , след това разчитат на ...
и аз не знам на какво, защото като усетиш разликата и не повтаряш.
Виж целия пост
# 529
Купувайте си турски. Там няма грешка,какъвто и да купите.
Виж целия пост
# 530
Много често купувам турски. Хубав е. Даже научих и майка ми да взема такъв.
От българските съм доволна на "Елит" вакумиран. Досега не ме е разочаровал. Вземам и тяхното сирене, смес с биволско. Всички вкъщи го одобряват.
Виж целия пост
# 531
Sweet_maniche,на Кутела и Върбина кашкавала много харесвам аз.Макар че последните партиди,които взимах от Кутелския,не бяха като едновремешните.В Пловдив поне има доста специализирани магазини за млечни продукти,защо не пробваш там някои марки?Все някой, предполагам,ще се доближи до желаният.
И аз харесвам турските хранителни,но кашкавалът им не е моят.Техен взимам само за пици.
Виж целия пост
# 532
Пробвай Домлян, вкъщи много го харесваме. Вземам този:

Става и за запичане, и така да си го хапваш.
Виж целия пост
# 533
Първо се сапознайте с реалния състав на турските стоки. Имитиращи и нискокачествени продукти. Рекламира се и "масло", което е маргарин.
Подкрепям добрата оценка за "Домлян".
Виж целия пост
# 534
Първо се сапознайте с реалния състав на турските стоки. Имитиращи и нискокачествени продукти. Рекламира се и "масло", което е маргарин.
Абсолютно! Турците са известни с това, че не спазват почти никакви стандарти и голяма част от продукцията им е на ръба на закона. Само като се сетя колко пъти техни плодове и зеленчуци са хващани с пестициди и нитрати в пъти над нормата...
Добре, че не покриват голяма част от изискванията на ЕС и млечните им продукти не присъстват на европейския пазар. Говоря за официален внос.
Виж целия пост
# 535
В подкрепа на хубав кашкавал...две ръце вдигам за Добруджански гьобек на Родна стряха ( Лидл ) уникален!
Виж целия пост
# 536
Първо се сапознайте с реалния състав на турските стоки. Имитиращи и нискокачествени продукти. Рекламира се и "масло", което е маргарин.
Абсолютно! Турците са известни с това, че не спазват почти никакви стандарти и голяма част от продукцията им е на ръба на закона. Само като се сетя колко пъти техни плодове и зеленчуци са хващани с пестициди и нитрати в пъти над нормата...
Добре, че не покриват голяма част от изискванията на ЕС и млечните им продукти не присъстват на европейския пазар. Говоря за официален внос.

Всъщност сте много прави, наскоро се зачетох на мекото сирене, което купувам от турския магазин/май на всяка турска стока има бял етикет с превод на български език/ и ми направи впечатление:

1. Пише си имитиращ продукт, което ме натъжи малко
2. Най-тъжната новина за мен - всъщност внос от Холандия и турците просто слагат тяхна си метална кутия сигурно.
Виж целия пост
# 537
Пробвай Домлян, вкъщи много го харесваме. Вземам този:

Става и за запичане, и така да си го хапваш.

Дали сме случили кофти партида, но веднъж взех и не повторих. Отделно, че беше с 30% по-висока цената му. Млякото им също ми е в черния списък.
Виж целия пост
# 538
Само на “промоция”взимам Домлян 🤑
В повечето магазини кашкавал и сирене вече са над 25-30лв 🤨 ,ест.няма гаранция за качество 😤
Виж целия пост
# 539
За кашкавала:
Скрит текст:
От време на време в Лидл пускат едни големи пити от около 2 кг. и е чудесен. На мен ми е много и си го нарязвам и замразявам. После три месеца си го ядем. Но е чудесен и последни беше на цена около 26 лв. за пита. (13 лв. кг.)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия