Какво повече НЯМА да купя - 20

  • 106 997
  • 754
# 615
Аз също никога не купувам готова кайма, мелят ми плешка. Един-два пъти съм купувала готова кайма и съм съжалила, разсипвала ми е яденето. Единият път - Стара планина от Лидл, изглеждаше много добре, на вкус беше ужасна.
Виж целия пост
# 616

Ужасно тънки, не се късат по пунктира. Мъкаааа.....

Нямах време да отскоча до ДМ, а Zewa бяха свършили, но в сравнение с Soft&Sicher и Zewa Design, горните са гОла вОда.
Виж целия пост
# 617
Добруджански гьобек на Родна стряха ......
Ей, недейте така с този гьобек, че отидохме съвсем другаде. Smile
Виж целия пост
# 618
Добруджански гьобек на Родна стряха ......
Ей, недейте така с този гьобек, че отидохме съвсем другаде. Smile
Хаха, грешката е моя
Виж целия пост
# 619

Отвратителен, с вкус на ,100 % нишесте и слабо усещане за люти чушки, с много захар. Има консистенция на гъст, китайски нишестен сос
Беше на промоция в омразната ми Била
Виж целия пост
# 620
Последната ми бутилка на предпочитаното от много домакини олио "Клас" имаше вкус на огранено.
Срока на годност до октомври тази година.  Купено преди месец не от промоцията в Кауфланд, а на
доста солена сегашна цена.
Преди години пак ми се беше случило със същото. Реших да го избягвам вече.
Виж целия пост
# 621
Бутер тесто на Фамилия - въобще не бухва както трябва. На Бела е малко по-добре, но и то не е достатъчно. Получават се по-скоро крънчи въздушни сладки/соленки, а не пухкави големи бутерки.
Въобще, ще се радвам на препоръка за хубаво бутер тесто.
Виж целия пост
# 622
Бутер тесто на Фамилия - въобще не бухва както трябва. На Бела е малко по-добре, но и то не е достатъчно. Получават се по-скоро крънчи въздушни сладки/соленки, а не пухкави големи бутерки.
Въобще, ще се радвам на препоръка за хубаво бутер тесто.
Тракия взимам аз. Има го в Кауфланд. За Сф пиша. Другаде не съм го виждала. На мен ми е ок това тесто.
Виж целия пост
# 623
На мен ми бяха препоръчали прясното бутер тесто на Лидл. Но купих само един път, а и нямам база за сравнение, не съм голям фен
Виж целия пост
# 624
Хубаво бутер тесто - мисля че е Тракия, да, една прозрачна със зелен шрифт опаковка  - продават го и в другите магазини - знам със сигурност за Габрово, София и родния Пловдив.
Всички около мен го купуват, включително и аз, и сме доволни. Правя едни банички със сирене, сладко и месна плънка и стават плътни. Често го пускат на промоция в Кауфланд около 2 лв, ама май с новите цени може и да се закотви на 3 и нещо или 4...
Виж целия пост
# 625
И аз съм доволна от Тракия. В Кауфланд го има само около нас.
Виж целия пост
# 626
Последната ми бутилка на предпочитаното от много домакини олио "Клас" имаше вкус на огранено.
Срока на годност до октомври тази година.  Купено преди месец не от промоцията в Кауфланд, а на
доста солена сегашна цена.
Преди години пак ми се беше случило със същото. Реших да го избягвам вече.

Явно е до партида. Имам годно до септември и си е съвсем ок.
Виж целия пост
# 627
На два пъти купувам прясно мляко на Маджаров от Билла, в годност според маркировката, но развалено. Повече не бих купила от тази фирма.
Има ли изобщо нещо читаво на пазара. От както цените се вдигнаха драстично, само на боклуци попадам.
Виж целия пост
# 628
Бутер тесто на Фамилия - въобще не бухва както трябва. На Бела е малко по-добре, но и то не е достатъчно. Получават се по-скоро крънчи въздушни сладки/соленки, а не пухкави големи бутерки.
Развалили са го. Преди си бухваше перфект. Да не сте случили на лоша партида?
Виж целия пост
# 629
За последен път вземам сирене на Маджаров... Много е солено и има неприятен лек горчив привкус за пореден път... Минало и заминало покрай БДС-а...

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия