Най-хубава котка и най-хубаво куче на форума

  • 1 130 512
  • 12 735
# 12 705
Моето красиво момиче, моята Мила ❤️ бавно угасва. На 12 години е, не и остава още много път напред. Не искам да мисля за онзи момент, в който ще се разделим, а той е все по-близо.
Виж целия пост
# 12 706

Ето моята компания в момента. На терасата ѝ е горещо, но въпреки това от време на време идва, за да я погаля Heart
Виж целия пост
# 12 707
Прекрасна е Мила, по нищо не бих познала , че гасне! В погледа и има толкова добрина !
Тетка, голям сладур!
Виж целия пост
# 12 708
Това е Кристъл. Третата котка  в салона на фризьорката ми. Той от скоро се е престрашил да влиза вътре, засега е в коридора на задната врата. Има много красиви очи, но за съжаление тук не се виждат добре.
Виж целия пост
# 12 709
Личат си личат ,страшен хубавец е .
Виж целия пост
# 12 710
Разкошни любимци!
Свършиха ми лайковете!
Милата Мила, по нищо не й личи, че гасне! Прекрасна е!
Нагушкайте ги всичките от мен!
Виж целия пост
# 12 711
Дай батко да те почисти малко (белият е по-голям с почти две години) Simple Smile
Голяма любов тия двамата. Защо моите не се обичат така, къде сбъркахме Grinning





Виж целия пост
# 12 712
Ето и моите близотковци Simple Smile



Виж целия пост
# 12 713
Какви погледи извадиха Марин и Добрин Joy
Виж целия пост
# 12 714
Някои хора живот си живеят...Как да не завидиш...

Джордж



Мелвин

Виж целия пост
# 12 715
Виж целия пост
# 12 716
Един гръцки котан от мен. Много са ми интересни котките там, имат някак си различни физиономии, гръцки;)
Виж целия пост
# 12 717
Това ми напомня когато синът ми беше малък как казваше "гръцка" котка на котките в Гърция, все едно има някаква разлика Laughing
Май е бил прав Stuck Out Tongue
В семейството все още имаме лаф "гръцка" котка
Виж целия пост
# 12 718
И у нас имаме гръцка котка. Казваш й "не", като се опитва да направи беля, ама тя разбира на гръцки - "да". И все пакости прави.
Виж целия пост
# 12 719
При нас е адска жега. Във Франция климатиците са рядкост, особено при нас в северната част, но и такива жеги са новост. А моите момци  си лежат синхронно, както каза съфорумка от котешката тема и не им пука
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия