На море в Китен - 2022/2023 г.

  • 70 242
  • 722
# 300
Бих искала да споделя приятната си изненада от престоя ни в Китен тази година в началото на август. Направо ми развенчаха предишното мнение за курорта, в момента е много поддържано и приятно.
Бяхме отседнали в хотел Оникс, от който като цяло останахме доволни.
Едва на третия ден открихме Бистро Тропикана - много приятно място с вкусна храна и любезен персонал.
Отново бих се върнала там,  може би друг хотел.
Виж целия пост
# 301
Някой има ли отзиви за хотел Централ в Китен? Цените ми се струват много ниски спрямо други хотели,ще бъдем с малко дете и не ми се рискува.
Виж целия пост
# 302
Някой има ли отзиви за хотел Централ в Китен? Цените ми се струват много ниски спрямо други хотели,ще бъдем с малко дете и не ми се рискува.
Собствениците са от В. Търново. Синът на собственика  беше съученик на синът ми. Имат от дълги години бизнес-хранителни магазини. Мисля, че са сериозни хора.
Виж целия пост
# 303
Здравейте от Ариана Китен. Засега всичко е 6, включително храната. Приятно съм изненадана. На Атлиман е гъч както се очакваше. Питайте, ако нещо ви интересува, изморена съм сега за по- обширен отзив, а е и 1 ви ден. Чадър, шезлонг по 7 доколкото видях, ние си носим.  Хванах ласт минит през визит и съм доволна, че и съм и с дете на 14 навършени.
Виж целия пост
# 304
Здравейте и от мен, вече втори ден сме в Китен, в хотел ЕОС, в частта която е с басейна сме, стаята ни е с гледка към басейна, което за мен е плюс, стаята е хубава, чисти се всеки ден, храната е прилична, за закуска има мекици, млечна баница, кисело мляко, прясно мляко, за децата има шоколадови топчета, мюсли. За вечеря има три вида супи, салати три вида, основно има няколко вида - пържоли, ориз със зеленчуци, зелен боб с месо.. десерти има два вида, диня има...като цяло гладни не сме останали, има за всеки по нещо, щом децата ядат за мен си е ОК. Басейна е чист, не е много голям, но достатъчно да се къпят децата, малко е дълбок за моето дете, което е на осем и все още не може да плува добре, но влиза или с мен или с баща си. Прави ми впечатление, че персонала са украинки, а за разчистване след ядене помагат децата им, момчета на по 15-16 год, много са мили и добри, възпитани и винаги усмихнати. Ходим на южния плаж, на свободната зона до бар Тропикана, чистичко и водата е чиста и не е дълбоко, за децата е идеално, тоалетната е една от най-чистите, които съм посещавала на морето, там има едно момиченце, което взима парите за вход, мие след всеки човек. Цените на шезлонг и чадър са по 7лв. Взимаме си картофки и цаца от бар Шестицата, картофки - 5лв, цаца - 7лв, пилешки хапки -9лв, пърленки -2,50лв. Из града не знам как са цените, понеже не ядем там. Лунапарка посетихме снощи, повечето атракциони са по 5лв, взехме подаръчета за баби и дядовци, магнитчета има по 5-6лв, чаши по 5-6лв. Това е за сега от мен, че стана дълго 😆 ако имате въпроси питайте ще гледам да давам адекватни отговори 😁
Виж целия пост
# 305
Къде има платен паркинг в Китен?
Виж целия пост
# 306
Принципно на Кремиковци има голям платен паркинг, но и всички къщи за гости и хотели разполагат с паркоместа. Някои си таксуват гостите по около 10 лв. на денонощие, други ги предлагат без пари. Но и общината им събира такса за тях... Зависи.
Виж целия пост
# 307
На нас ни взеха по 5лв на нощувка за паркинг, самия хотел си има места, но платен паркинг отделен, който не е на някой хотел или къща не съм виждала.
Виж целия пост
# 308
има платен паркинг.
Виж целия пост
# 309
На нас ни взеха по 5лв на нощувка за паркинг, самия хотел си има места, но платен паркинг отделен, който не е на някой хотел или къща не съм виждала.
Шанън , с колата ли ходите до южния? А свободно ли излизате и влизате при Еос? Ако не се бъркам, паркоместата са им до оградата им?
П.п. На Перла до резиденцията ми се вижда празно.
Комплекта 30 лв. Като цяло, освен че срещнахме половин София 🤣познати, които не сме виждали с години си е доста по- празно от други години. Чужденци ли липсват, войната ли, не знам. Дори при кв беше по- пълно като че ли.
Довечера, заради щерката ще посетя " Вълчан войвода"с Преслава Тета , поздрав??🤣
Виж целия пост
# 310
На нас ни взеха по 5лв на нощувка за паркинг, самия хотел си има места, но платен паркинг отделен, който не е на някой хотел или къща не съм виждала.
Шанън , с колата ли ходите до южния? А свободно ли излизате и влизате при Еос? Ако не се бъркам, паркоместата са им до оградата им?
П.п. На Перла до резиденцията ми се вижда празно.
Комплекта 30 лв. Като цяло, освен че срещнахме половин София 🤣познати, които не сме виждали с години си е доста по- празно от други години. Чужденци ли липсват, войната ли, не знам. Дори при кв беше по- пълно като че ли.
Довечера, заради щерката ще посетя " Вълчан войвода"с Преслава Тета , поздрав??🤣
Да, с колата ходим до южния плаж, спираме в едни отбивки между дървета, веднага след табелата за Шарен плаж. А паркинга на ЕОС е дооооста тесничък, до оградата им са местата да, добре че мъжа ми е добър шофьор (не че ми е мъж просто е такъв наистина), и влиза изцяло назад, даже си дере леко боята в едни палми, но няма как трябва да се шмугне зад самия хотел. Наши познати снощи ни идваха "на гости", те са отседнали на Якото място, и решихме да се видим да играят децата, ноооооо едва си намериха място да оставят колата, обикаляха сигурно 20мин и накрая паркираха някъде около автогарата.



ето този паркинг е точно срещу ЕОС, има въже на входа, но незнам кой го стопанисва.
Виж целия пост
# 311
Има ли все още летовници в Китен 😁 споделете как си изкарвате, в кой хотел сте. Ние снощи решихме с мъжа ми септември да идем пак (без децата де). Гледахме дати 7,8,9-ти, звънях в семейна къща Соня понеже там сме отсядали и преди, а и ще е само за нас двамата, не ни трябва кой знае какво. Не сме ходили септември до сега, ще ми е интересно да видя градчето в този период.
Виж целия пост
# 312
Шанън, около 6 септември празниците, в Китен става лудница! Всичко се изсипва като за последно. Миналата година едвам намерихме някаква мансарда за мен и мм ( детето не беше с нас) след час,два + обикаляне. Всичко беше заето.
Никога не бих си го причинила повече по тия дати! Точно Китен. Вие щом сте двама само , търсете нещо по- спокойно и романтично като място. Вече, зависи от предпочитанията ви.
Ние след 2 те нощувки тогава, взехме детето от лагера и отпрашихме към Обзор. Изкарахме си спокойна седмица там.
Виж целия пост
# 313
Северното, северното, там е истината.
Виж целия пост
# 314
Шанън, около 6 септември празниците, в Китен става лудница! Всичко се изсипва като за последно. Миналата година едвам намерихме някаква мансарда за мен и мм ( детето не беше с нас) след час,два + обикаляне. Всичко беше заето.
Никога не бих си го причинила повече по тия дати! Точно Китен. Вие щом сте двама само , търсете нещо по- спокойно и романтично като място. Вече, зависи от предпочитанията ви.
Ние след 2 те нощувки тогава, взехме детето от лагера и отпрашихме към Обзор. Изкарахме си спокойна седмица там.
Благодарим за информацията, явно наистина народа почива "като за последно" 😁
За сега в къща за гости Соня запазихме двойна стая, две нощувки ще са ни достатъчни без децата 😆. Вече нямам търпение да видя любимия Китен за втори път тази година.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия