226 ранобудни птички чуруликат в НЕМСКАТА тема

  • 23 368
  • 758
# 570
Добре, де. При децата, т.нар. Nebenfach имат по 1 писмено контролно (Arbeit) на срок, а по Hauptfach по 2-3. Всякакви HÜ се водят към устната оценка, нищо че са писмени. При 1 контролно на срок, как точно оценката е 50:50?
Виж целия пост
# 571
Мама му стара, като ковид диспечер станах. 4 от контактите на колежката са с +. Писаха една след друга в последните 10 минути. И...си сипах едно малко, без лед. И ще пуша. То сЪ не издържа
Виж целия пост
# 572
PAPURCHE MEHURCHEнали си с ваксина, с маска беше ли?
Не се напрягай, колкото можеш, запази спокойствие.  Heart
Виж целия пост
# 573
Не се напрягам, мрънкам само ❤ С 3 ваксини съм. Не бях с маска докато обядвахме. От 7 човека (на 3 различни маси с дистанция) и тествани преди работа , 5 са с +pcr. Толкова по темата.
Виж целия пост
# 574
Пуши, нали уж пушенето помагало 😉
Тео, леко и бързо да мине при вас 🤞
Виж целия пост
# 575
Катерич, много освежаващо звучи природния семинар... Heart

Неприятно с този заразен омикрон. Лепи се като муха на мед.

Тео, леко изкарване и повече спокойствие, ако е възможно! Hug
Децата в градините са незащитени. Без маски ще ги мине масово.

Не е възможно всички предмети да са 50 на 50 в оценяването.
Има предмети, които са предимно устни и там натежава повече устното участие.
А там, където оценката се образува еднакво от писмено и устно, съществена роля играят плюсовете или минусите към оценката.
Ако писмено оценката е 1-, а устно ученикът е за 2, общата оценка отива към 2.
Със сигурност има и субективност.
Виж целия пост
# 576
Е как да не е възможно, като е така при нас. Само по латински е 30 процента, другите 20 са за вокабел тестовете. По история, география, биология, физика, етика са с по едно класно и 50 на 50.
Виж целия пост
# 577
Не се напрягам, мрънкам само

Ааа... мрънкане ли било туй? Аз мислех че е покана и ний да си сипим по едно и тъкмо тичам към дивана по голо дупе с едно голямо уиски... ми ся кво? Няма как да го върна в бутилката, щото вече отпих... оффффф... ама тъй то, като не чета до края...

Чин-чин.
Виж целия пост
# 578
Не се напрягам, мрънкам само

Ааа... мрънкане ли било туй? Аз мислех че е покана и ний да си сипим по едно и тъкмо тичам към дивана по голо дупе с едно голямо уиски... ми ся кво? Няма как да го върна в бутилката, щото вече отпих... оффффф... ама тъй то, като не чета до края...

Чин-чин.
Joy
Виж целия пост
# 579
Циги, дебнеш с уискито и си търсиш повод да го полееш. Stuck Out Tongue Winking Eye

Е как да не е възможно, като е така при нас. Само по латински е 30 процента, другите 20 са за вокабел тестовете. По история, география, биология, физика, етика са с по едно класно и 50 на 50.
Специално за физиката, географията ни казаха, че там натежава повече устното участие. По физика засега са предимно на лабораторни занимания и устно участие. По география също рядко имат някой тест, религията /етиката са на подобно дередже.
Не е изключено при вас да е другояче.
Виж целия пост
# 580
Зиги, дебнеш с уискито и си търсиш повод да го полееш. Stuck Out Tongue Winking Eye

Ааа, не. Ще го изпия, ама Папурче ще го плати. Ако знаех, че тя ще черпи, щях да налея повечко. Joy

Да се научи, да казва овреме.
Виж целия пост
# 581
Аз гледам психарски филм, като стане много страшно откланям поглед към форума и тихичко си сръбвам. 😇
Виж целия пост
# 582
Нещо по-ме влече към чай. С всички глупости наоколо не ми е спокойно за уиски .  А и ракията успяват много ефективно да вкиснат с всичките си кризи. 
Аз съм на чай. И на матрицата , показваме я на децата, нали следва 4.
Гледах и Алф преди това с някаква невероятна серия. Танър имали и 3 то дете. Не го знаех до сега. Добре че е короната , да седна малко повече пред тв и да науча пропуснатото.
Ако мина накрая на Изаура може да ми дадете и на мен серотонин.
Виж целия пост
# 583
Soft Click как ще спиш после? Вечер и психарски филм?

Аз след двата банана, сега пия капучино с мноого мляко и ям бишкоти 😊
Наздраве и от мен, ще мушна малко ягодов бейлиз към капучиното, за да пасна за наздравицата Cocktail  Cocktail
Виж целия пост
# 584
Soft Click как ще спиш после? Вечер и психарски филм?



Психарските филми са ми като филмчета на Дисни в сравнение с ежедневието. 😆

А в този филм главната героиня преживява несгодите така. 😂

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия