Тема 8 - Февруарски мами 2022 г. 💖💙

  • 54 529
  • 743
# 210
Klow, Честито бебче, да е жива и здрава и да ви носи много щастие и любов всеки ден!❤
Момичета и нашия момент скоро наближава, още някоя друга седмица и всички ще гушкаме бебоци.Аз нямам търпение, но има време нека си постои още, аз пък искам по-голямо бебче.Термина ми е на 23.02 и таткото все казва че ще е на 22.02.2022, мн е впечатлен от тази дата, случвало се веднъж на хиляди години, та да видим💙
Виж целия пост
# 211
Интересна статия ми попадна, но не мога да я намеря точно за 22.02.2022 че е забранена дата за планово секцио. Е ако бебчето си реши, че ще е тогава е ясно, че ще е но да се избира тази дата нямало да може.
Виж целия пост
# 212
Честита радост на всички мами!
Бъдете здрави и благословени вие и прекрасните ви дечица! 🥰
Виж целия пост
# 213
Честита рожба, Klow! Да расте здрава и щастлива, а на теб бързо възстановяване! 💐
Виж целия пост
# 214
Честита принцеса,Klow! Нека е здрава, щастлива и да носи само щастие на мама и тате. Бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 215
Честита радост. Да е здрава малката принцеса, а на мама бързо възстановяване. ❤
Виж целия пост
# 216
Благодаря на всички пак и ви пожелавам леки раждания както си ги планирате със здрави и пухкави бебчета на финал. 😊
Виж целия пост
# 217
Живи и здрави! Много радост с малката маймунка! 🌷🌷💕
Виж целия пост
# 218
Интересна статия ми попадна, но не мога да я намеря точно за 22.02.2022 че е забранена дата за планово секцио. Е ако бебчето си реши, че ще е тогава е ясно, че ще е но да се избира тази дата нямало да може.
Ох, при нас така или иначе секцио по желание няма, всички раждат нормално, единствено ако има проблем или бебето е обърнато с краката надолу, даже и с блзнаци раждат нормално, така че 90% ще съм нормално.Макар че 22.02 ще съм в 40г.с съвсем накрая, ще видим каквото реши бебон💙💎
Виж целия пост
# 219
Честита радост, честита Оливия. Да расте здрава и щастлива! Heart
Виж целия пост
# 220
Много ми е вълнуващо и мило винаги като имаме бебче в групата.
Аз отвреме навреме надничам и в групата на януарските мами, без да пиша, но много им се радвам. 💝 Там почти всеки ден има бебенца.. 😊
Виж целия пост
# 221
И аз нямам търпение скоро и нашата темичка да се запълни бебенца People Baby Heart
Виж целия пост
# 222
Аз хем нямам търпение да идва госпожицата, хем не се чувствам готова още. Не съм единствената която ще и е за първи път, но честно си се чувствам неподготвена и точно от това си ме е страх. Надявам се да мине бързо това усещане като си я видя и някак ще се надявам да се появи този майчински инстинкт бързо.
Виж целия пост
# 223
Аз хем нямам търпение да идва госпожицата, хем не се чувствам готова още. Не съм единствената която ще и е за първи път, но честно си се чувствам неподготвена и точно от това си ме е страх. Надявам се да мине бързо това усещане като си я видя и някак ще се надявам да се появи този майчински инстинкт бързо.
И аз се чувствам по същият начин!
Виж целия пост
# 224

Момичета според вас подходящо ли е за новородено.
Пише че е 0-3 месеца.
Има си матраче всичко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия