Перилни препарати и омекотители - 68

  • 49 501
  • 740
# 585
Tandil е нещо като DenkMit .  Лично още не съм го пробвала , но съм чела , че е много добър .
A Денкмит как е като качество?
Между другото имам в къщи Денкмит за бяло на прах и съм доволна ,но не съм наясно с техния гел за пране за цветно.
Виж целия пост
# 586
Tandil е нещо като DenkMit .  Лично още не съм го пробвала , но съм чела , че е много добър .
A Денкмит как е като качество?
Между другото имам в къщи Денкмит за бяло на прах и съм доволна ,но не съм наясно с техния гел за пране за цветно.
За цветно гелът е добър ,пробвайте!
Виж целия пост
# 587
Аз в момента съм с денкмит прах за бяло, добре се справя.
Виж целия пост
# 588
Здравейте , включвам се с въпрос , има ли голяма разлика между двата перилни препарати ? Имате ли мнение за тях ? Кой  препоръчвате ? и
Виж целия пост
# 589
И аз с въпрос...въпросния Тандил има ли го в Англия..да си поръчам да ми пратят🙂
Виж целия пост
# 590
И аз с въпрос...въпросния Тандил има ли го в Англия..да си поръчам да ми пратят🙂
Тандил е собствена марка на ALDI.
Виж целия пост
# 591
От син флумастер върху бял чаршаф не мога да се отърва ...
Петна от флумастер/перманентен маркер премахвам със спирт. Напоявам обилно, изчаквам няколко секунди и попивам от двете страни с нещо памучно, обикновено с тампони за грим. Ако петното е много упорито, разтърквам леко само върху него и попивам.
Виж целия пост
# 592
От син флумастер върху бял чаршаф не мога да се отърва ...
Петна от флумастер/перманентен маркер премахвам със спирт. Напоявам обилно, изчаквам няколко секунди и попивам от двете страни с нещо памучно, обикновено с тампони за грим. Ако петното е много упорито, разтърквам леко само върху него и попивам.
Колко процента да е спирта?
Виж целия пост
# 593
70 %, 90 %... Какъвто имам под ръка.
Казват, че ставало и с водка или с друг концентриран алкохол, макар че те са около 40 %. Също - с лак за коса, понеже съдържа спирт. Тези не съм ги пробвала.
Виж целия пост
# 594
Гел-а на Савекс Платинум за цветно хич не е лош . Даже е приличен. Не съм го очаквала от Савекс .
Виж целия пост
# 595
Гел-а на Савекс Платинум за цветно хич не е лош . Даже е приличен. Не съм го очаквала от Савекс .

Blueberry, заслужава ли си да го редувам с Даш или да не рискувам?
Какви алтернативи има, за да разнообразявам, тъй като Даш нямат много варианти за гел - за цветни дрехи.

За Сано и Коколино какво мислите?
Има ли разлика в качеството между Сано с латински букви, и тези опаковки изписани на еврейски?!
Скрит текст:




Виж целия пост
# 596
Гел-а на Савекс Платинум за цветно хич не е лош . Даже е приличен. Не съм го очаквала от Савекс .

Blueberry, заслужава ли си да го редувам с Даш или да не рискувам?
Какви алтернативи има, за да разнообразявам, тъй като Даш нямат много варианти за гел - за цветни дрехи.

За Сано и Коколино какво мислите?
Има ли разлика в качеството между Сано с латински букви, и тези опаковки изписани на еврейски?!
Скрит текст:




Зависи какъв Даш ползваш .
Гел на Коколино и всичко на Сано освен омекотителите не харесвам .
Не знам защо едното ССано е с латински , другото с еврейски букви . Предполагам са за различни пазари .
Виж целия пост
# 597
Само тези редувам
Скрит текст:
 

Виж целия пост
# 598
Не си заслужава . Ползвай си Даш. Ако го намериш и в новата опаковка , за да е пресен - още по-добре .
Виж целия пост
# 599
Коколиното пере разкошно, но е за 2-3 кг дозировката и не е изгодно. Но го ползвах доста време, поне 5 *40 пранета използвах и нямам забележка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия