Предстои ми инсеминация - Тема No 30

  • 38 723
  • 753
# 465
И аз не съм правила все още хистероскопия, но мисля да изчакам и 4тата инсе и докато чакам да ме одобрят от фонда да я направя. Звучи нелогично, но просто не ми се губи време пропускайки месец инсеминация.Иначе сегашният ми лекар ми беше предложих ама нещо избързах. Трябваше още като преложи в началото.
И аз така направих. Сега ще подавам за фонда и докато се чакам , едно хистеро за разкош 😀 Само дето се обезсмисли последната инсеминация, но нищо....
Виж целия пост
# 466
lady25, а при теб като има проблем с тръба, защо хистеро, а не лапароскопия? С хистерото могат ли да огледат тръбите, понеже доколкото знам с тази операция се влиза в маточната кухина, ако има проблем там.
Виж целия пост
# 467
Аз искам да ви попитам, ако има някакви полипи или кисти виждат ли се на ехограф? Има ли някакви симптоми? Изобщо как се диагностицират? Започвам да си мисля, че при мен може да има нещо, въпреки че при колкото лекари съм била, никой нищо не ми е казвал.
Виж целия пост
# 468
Bubkata2020, аз нямам проблем с тръбите. Поне до колкото се вижда на 2те ЦС, които съм правила. Мисля,че и тръбите се виждат ние по- скоро ще търсим нещо, което възпрепятства имплантацията.
 Silvi23, кистите би трябвало да се видят на ехограф, но полипите не винаги. Зависи къде са разположени.
Виж целия пост
# 469
Здравейте момичета, утре ми предстои инсеминация първа на стимулация с Фостимон 150 от 3 ден до 24 ден на Мц събота имах 2 Ф 18мм и 2Ф 17мм и добра лигавица изписаха ми Менопур 150 2 дни събота и неделя и неделя вечерта в 20ч. Хориомон 5000. До тук добре събота след фозата Менопур зверски болки след втората в неделя по леки ,но след Хориомона нищо . Утре правим опит дано да съм спокойна. Кажете ми как се чувствахте след инсеминацията и почивахте ли вкъщи или отидохте на работа?
Да вметна с дясна запушена тръба съм. И с изкуствено предизвикан цикъл с Утрогестан.
Виж целия пост
# 470
Аз искам да ви попитам, ако има някакви полипи или кисти виждат ли се на ехограф? Има ли някакви симптоми? Изобщо как се диагностицират? Започвам да си мисля, че при мен може да има нещо, въпреки че при колкото лекари съм била, никой нищо не ми е казвал.

Полипите ми казаха, че се виждат много трудно, най-вече в началото на цикъла, до 5 или 6-ти ден.
Мен така ми го откриха и после го премахнахме. На снимката изглеждаше като оризово зърно.

Симптомите бяха: леки спазми като при цикъл, но доста преди него, имах и зацапване преди цикъла, което преди не съм имала...
Виж целия пост
# 471
Момичета, записвам се с 4та неуспешна. Последната беше стимулирана с 3 фоликула, направихме инсеминация на 1 спукан и на следващия ден реинсеминация на всички спукани, но за съжаление резултат нямаше. Тази седмица ще подавам документи по фонда и се местя в другата тема.
Успех на всички и не спирайте да вярвате! ❤️
Виж целия пост
# 472
Момичета, записвам се с 4та неуспешна. Последната беше стимулирана с 3 фоликула, направихме инсеминация на 1 спукан и на следващия ден реинсеминация на всички спукани, но за съжаление резултат нямаше. Тази седмица ще подавам документи по фонда и се местя в другата тема.
Успех на всички и не спирайте да вярвате! ❤️
  И аз като теб 3 Ф и накрая 0. В понеделник подавам за фонда. Желая ти успех и да не се задържаме много в другата тема!
Виж целия пост
# 473
Момичета, записвам се с 4та неуспешна. Последната беше стимулирана с 3 фоликула, направихме инсеминация на 1 спукан и на следващия ден реинсеминация на всички спукани, но за съжаление резултат нямаше. Тази седмица ще подавам документи по фонда и се местя в другата тема.
Успех на всички и не спирайте да вярвате! ❤️
  И аз като теб 3 Ф и накрая 0. В понеделник подавам за фонда. Желая ти успех и да не се задържаме много в другата тема!
Дано, мисля и лапароскопия да направя да се види дали има някакъв проблем, правихме ги нарочно една след друга за по-голям шанс уж. На всяка инсеминация всичко беше перфектно-лигавица, фоликули, но дори и имплантация няма
Виж целия пост
# 474
Момичета, съжалявам за лошите новини...аз ще правя трета или в края на април, след следващ цикъл, или в края на май. Този месец действах на естествени опити, без никакви стимулации. После смятам да направя последните два опита един след друг, но като гледам резултатите при всички ни напоследък, не храня големи надежди... И все пак, човек никога не знае. Някоя да е правила инсе при д-р Владимиров? Какви са впечатленията оттам?
Силве, успех на теб и дано да стане при теб, че да ни върнеш надеждата!
So close, кафеникаво зацапване седмица преди цикъл съм имала и пи мен диагностицираха липса на ову и нисък прогестерон за тези месеци, което регулираха с утрогестан.
Виж целия пост
# 475
Момичета, съжалявам за лошите новини...аз ще правя трета или в края на април, след следващ цикъл, или в края на май. Този месец действах на естествени опити, без никакви стимулации. После смятам да направя последните два опита един след друг, но като гледам резултатите при всички ни напоследък, не храня големи надежди... И все пак, човек никога не знае. Някоя да е правила инсе при д-р Владимиров? Какви са впечатленията оттам?
Силве, успех на теб и дано да стане при теб, че да ни върнеш надеждата!
So close, кафеникаво зацапване седмица преди цикъл съм имала и пи мен диагностицираха липса на ову и нисък прогестерон за тези месеци, което регулираха с утрогестан.
Здравей Лейди Роуз, мина инсеминацията днес ще слагам Утрогестан вагинално до теста ,който надявам се да е + и ще си пия инофолик комби. Днес на прегледа бяха се спукали всичките 4 фоликула.💙❤️🙏
Успех Лейди Роуз!
Виж целия пост
# 476
4 спукани фоликула звучи страхотно, Силве! Дано! Дано! А защо не и повече от едно Wink Две хубави близнета, до финал ти пожелавам аз!
Виж целия пост
# 477
Момичета, съжалявам за лошите новини...аз ще правя трета или в края на април, след следващ цикъл, или в края на май. Този месец действах на естествени опити, без никакви стимулации. После смятам да направя последните два опита един след друг, но като гледам резултатите при всички ни напоследък, не храня големи надежди... И все пак, човек никога не знае. Някоя да е правила инсе при д-р Владимиров? Какви са впечатленията оттам?
Силве, успех на теб и дано да стане при теб, че да ни върнеш надеждата!
So close, кафеникаво зацапване седмица преди цикъл съм имала и пи мен диагностицираха липса на ову и нисък прогестерон за тези месеци, което регулираха с утрогестан.
Здрвей Лейди, моята инсеминация беше в клиниката на Владимиров. Първичния ми преглед го направи той, а после ме прехвърли при Д-р Белчева. Впечетлененията ми са добри и от двамата доктори. Добри професионалисти са. Също така не ми се е случвало да чакам повече от 5 минути за преглед.
Виж целия пост
# 478
Благодаря ти, Моника, за споделеното мнение! За мен е от изключително значение професионализмът и да няма усещането, че ми губят времето и парите напразно.
Виж целия пост
# 479
Благодаря ти, Моника, за споделеното мнение! За мен е от изключително значение професионализмът и да няма усещането, че ми губят времето и парите напразно.
4 спукани фоликула звучи страхотно, Силве! Дано! Дано! А защо не и повече от едно Wink Две хубави близнета, до финал ти пожелавам аз!
Благодаря! Много Лейди Роуз много мило Дай боже на всяка от момичетата тук хубави новини скоро.💙❤️🙏
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия