Предстои ми инсеминация - Тема No 30

  • 38 720
  • 753
# 570
Здравейте, Чета от доста време, но за пръв път публикувам. Днес ми е ден 16 от първа инсеминация и въпреки приема на Дуфастон, днес ми дойде Sad На някоя от вас случвало ли се е?

Здравейте!
Доколкото съм чела, мисля че е възможно да ти дойде, въпреки че приемаш дуфастон.
Виж целия пост
# 571
Здравейте, Чета от доста време, но за пръв път публикувам. Днес ми е ден 16 от първа инсеминация и въпреки приема на Дуфастон, днес ми дойде Sad На някоя от вас случвало ли се е?
На мен. При първото ин витро ми дойде 1 ден по- рано, въпреки че още слагах утрогестан.
Виж целия пост
# 572
Момичета, кажете моля коя е точно темата за ин витро в която се местите, искам да почета малко, но видях, че има 100 и се обърках.
Виж целия пост
# 573
Момичета, кажете моля коя е точно темата за ин витро в която се местите, искам да почета малко, но видях, че има 100 и се обърках.
Здравей, темата е Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 81
Виж целия пост
# 574
Момичета, кажете моля коя е точно темата за ин витро в която се местите, искам да почета малко, но видях, че има 100 и се обърках.
Здравей, темата е Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 81
Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 82

Това е последната тема, в която може да пишете.
Виж целия пост
# 575
Здравейте момичета. Днес направихме четвъртата и последна инсеминация. Какъвто и да е резултатът от нея затварям една страница. Това беше психически най-мъчителната за мен инсеминация. Кълбо от нерви до последно и сълзи.
На предните бях много спокойна. Сигурно именно защото ми е последна.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 576
Амира, успех миличка! Много, много искам да се похвалиш с добри новини! Аз още събирам сили за трета.
Виж целия пост
# 577
Мерси Лейди! ❤❤❤Хайде събирай кураж и напред. Ако не стане мислили ли сте за след това какво да правите?

Точно си говорих с моя близка приятелка,която мина по същия път и в крайна сметка забременя от раз чрез ин витро и я питах кое й е било най-трудно и тя точно каза инсеминациите 🙈
Ами разбирам я..и мен ме измъчиха психически. И гледам не само мен.
Виж целия пост
# 578
Успех,Амира.И ние днес направихме четвърта и последна инсе.В началото тръгнах с голяма надежда да ги правя,сега вече просто ги отброявам да свършат.И аз като теб считам,че каквото и да стане е една затворена страница и продължаваме напред!
Лейди,ти винаги си вдъхвала такъв позитивизъм(поне на мен така ми действаш) така,че имаш сили,действай! Успех на всички!
Виж целия пост
# 579
Кураж на всички момичета. Аз имам едно детенце от инсеминация, последната! Сега "играем" за второ, отново по същата процедура. Дай Боже да имаме пак този късмет Simple Smile
Виж целия пост
# 580
Джени, благодаря ти и успех и на теб и дано не се засичаме в групата за ин витро 🙈
И аз като теб ги отброявам последните две.
Иначе тази последна спермограма беше повече от перфектна. Най-добрата от всички досега. Но..те и предните бяха добри и нищо.

Priya, стиснали палци!
Виж целия пост
# 581
Момичета, някоя правила ли кръвен на 11 ден от инсето? Или е прекалено рано🙄
Виж целия пост
# 582
11-ти ден е рано. Аз също ще правя последна в Четвъртък. Стискам палци на всички.За мен също е малко да мине бройката, не ме разстройват неуспехите, но намалиха надеждата ми някак, въпреки, че тя искам не искам все е там Simple Smile  всичко е за добро си повтарям, маже пък късмета ни да е близнаци от инвитро хаха
Виж целия пост
# 583
Аз съм правила на 11ти ден. На едното инсе имах стойност около 100 на ЧХГ, а на втората около 6. При втората нарастваше доста бавно.
Виж целия пост
# 584
11-ти ден е рано. Аз също ще правя последна в Четвъртък. Стискам палци на всички.За мен също е малко да мине бройката, не ме разстройват неуспехите, но намалиха надеждата ми някак, въпреки, че тя искам не искам все е там Simple Smile  всичко е за добро си повтарям, маже пък късмета ни да е близнаци от инвитро хаха
И аз така си повтарям. Важното е че правим всичко възможно. Радвам се, че поне започнахме с процедурите, че покрай ковида все отлагахме по една или друга причина. Успех момичета. Аз обмислям варианта да пусна утре на 11 ден кръвен, понеже мъжлето има РД и тайничко се надявам да му поднеса една малка изненада. Успех борбени момичета!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия